• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 270
  • Dünkü Görüntülenme: 510
  • Toplam Görüntülenme: 4710877

HENTBOL ŞAMPİYONU ‘KOZLU’ OLDU

30 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
517 defa okundu.
HENTBOL ŞAMPİYONU ‘KOZLU’ OLDU

OLKACBANNER

BİRLEŞTİRME YENİ

HENTBOL ŞAMPİYONU ‘KOZLU’ OLDU

Kozlu Belediyespor Kulübü küçük yaş grupları kızlar ve erkekler hentbol takımları kulüpler arası müsabakalarda il şampiyonu oldu.

Kozlu Ortaokulu öğrencilerinden oluşan, Kozlu Belediyespor Kulübü küçük yaş grupları erkekler ve küçük yaş grupları kızlar hentbol takımları, kulüpler arası yapılan müsabakalarda Kozlu’ya birincilik kazandırarak il şampiyonu olurken mutluluklarını paylaşmak üzere Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’i ziyaret ettiler.
Beden Eğitimi Öğretmenleri Hüseyin Alkan, Cüneyt Gündoğdu, Emre Kocaman, Efkan Demir ve Mehmet Hatipoğlu ile birlikte Kozlu Belediye Başkan’ı Ertan Şahin’i ziyaret eden sporcular, başkana desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Bundan sonra grup müsabakalarına katılacak olan sporcular küçük yaş hentbol müsabakalarında Zonguldak’ı temsil edecek.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, disiplin içinde olmanın her zaman başarıyı getireceğini belirterek, “Sizlerle gurur duyuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bizler sizlerin başarısı ve mutluluğu için çalışıyoruz. Ancak derslerinizi de ihmal etmemenizi, spora verdiğiniz önemin aynısını derslerinize de vermenizi istiyorum. Bizler tüm okullara gerekli desteği sağlıyoruz ve sağlamaya da devam edeceğiz. Sizlerin her zaman yanında olacağız” dedi.
İşadamı Tuncay Karakuş da hentbol takımına her zaman destek olacağının ve kıyafetlerini yaptıracağının sözünü verdi.

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN