• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 324
  • Dünkü Görüntülenme: 544
  • Toplam Görüntülenme: 4531373

Hayatını Kaybeden Ülkü Ocakları Başkanı İçin Gıyabi Cenaze Namazı

12 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
555 defa okundu.
Hayatını Kaybeden Ülkü Ocakları Başkanı İçin Gıyabi Cenaze Namazı

HAYATINI KAYBEDEN ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI

Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanlığı, Afyonkarahisar’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Buğra Koçlar için gıyabi cenaze namazı kıldı.
Zonguldak kent merkezinde bulunan Hz. Ali Acılık Camii’nde kılınan gıyabi cenaze namazına MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve ülkü ocağı üyeleri katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Zonguldak Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Yıldırım, “Bugün burada Kütahya ilimizde Ülkücü Hareket’e yön veren çok saygıdeğer Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Buğra Koçar’a karşı son görevimizi gerçekleştirerek gıyabi cenaze namazı kılmak için bir araya geldik. Bu mübarek ayda değerli ülküdaşımızı kaybetmekten dolayı hepimiz çok üzgünüz. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı böyle bir günde bu elim kazada rahmeti rahmana ulaşan değerli başkanımıza Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve tüm Ülkücü camiamıza başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

HAYATINI KAYBEDEN KÜTAHYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI İÇİN ZONGULDAK'TA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

HAYATINI KAYBEDEN KÜTAHYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI İÇİN ZONGULDAK’TA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI.

ZONGULDAK ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLIĞI MENSUPLARI, TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN KÜTAHYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDI. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLIĞI MENSUPLARI, TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN KÜTAHYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDI. 

12 - Kopya

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN