• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 504
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411917

Hayali Oldukları Formayla Nikah Kıydılar

23 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
531 defa okundu.
Hayali Oldukları Formayla Nikah Kıydılar

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde yaşayan 2 genç, sevdikleri takım olan Fenerbahçe ve Galatasaray forması giyerek nikah masasına oturdu.

Gökçebey ilçesinde belediyede kademeli kaynakçı olarak çalışan 25 yaşındaki Önder Çoban, yaz ayında tanıştığı ve Almanya’da ikamet eden aynı zamanda aynı yaşta olan Tülay Kara ile dünya evine girdi. Gökçebey Belediyesi’nde nikahları kıyılan çift, nikaha öyle bir şekilde geldi görenler şaşkına uğradı. Gelin Tülay Kara küçüklükten bu yana sevdiği ve hayali olduğu takım olan Galatasaray’ın formasını, damat Önder Çoban ise, Fenerbahçe forması giyerek Belediye’ye nikah için geldi. Giydikleri formaların arkasında ise, Gelin Tülay’da “Gerçek”, Damat Önder Çoban’da da “Aşk” yazması da dikkat çekti. Gökçebey Belediyesi personeli de ellerinde “Sevgi, Saygı, Huzur, Aşk” yazan pankartı da tutarak gelin ve damada destek oldu.

25 yaşında olan damat Önder Çoban mutluluğunu şu şekilde açıkladı; “Ben Gökçebey’de yaşıyorum. Gökçebey Belediyesi’nde kademeli kaynakçı olarak çalışmaktayım. Eşimle geçen yaz ayında tanıştık. Yaz ayında nişan taktık ve evlenme kararı aldık. Seneye inşallah Gökçebey’de düğünümüz olacak. Eşimi seviyorum. Formalara gelirse eşim küçüklükten bu yana hayali Galatasaray forması ile nikah masasına oturmakmış. Bana da Fenerbahçe forması giymek nasip oldu. Ne de olsa kardeş takım. Biz birbirimizi seviyoruz. Ayrıca düğünümüze herkesi bekliyoruz.”

Almanya’nın Oberhausen şehrinde yaşayan ve orada aşçı olarak çalışan 25 yaşındaki gelin Tülay Kara ise, eşini çok sevdiğini belirterek hayalini gerçekleştirdiğini ifade etti. Kara; “Ben Almanya’da yaşıyorum. Orada doğdum. Oranın alman vatandaşıyım. Önder ile geçen sene yaz ayında tanıştık. Sonra nişanlandık. En son da nikahlandık. Çok mutluyum. Ben Galatasaraylıyım. Eşim de Fenerbahçeli. Nikahı forma giyerek yapmak benim küçüklükten gelen bir şey. Mutluyum” dedi.

Anıl TAŞKIRAN-Zonmedya/Gökçebey

NİKAH-5 NİKAH-1 NİKAH-2 NİKAH-3 NİKAH-4

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN