• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 556
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714451

Hastaneden kaçırılan bebek bulundu

19 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
639 defa okundu.
Hastaneden kaçırılan bebek bulundu

Hastaneden kaçırılan bebek bulundu

Çanakkale Devlet Hastanesi ek binasından kaçırılan 1 günlük bebek, Esenler Aile Sağlığı Merkezinde bulundu. Bebeği hastaneden 2 kadının kaçırdığı, ardından da üçüncü bir kadına teslim ettikleri öne sürüldü.

Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin ve Huriye Demircioğlu ek binasında, ikiz kardeşinin yanından kaçırılan 1 günlük erkek bebek bulundu. Kaçırılma olayının arkasından ise film senaryolarını aratmayacak bir olay çıktı. İddiaya göre, bebeği hastaneden 2 kadın kaçırdı. Polis ekipleri, olayın duyulmasının ardından hastanede inceleme başlattı. Hastanede yapılan çalışma esnasında, giriş ve çıkışlar kapatıldı. Polis, hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Ancak hastanenin ana giriş ve çıkışlarında kamera olmaması nedeniyle yeterli görüntü alınamadı. Mevcut kameralarında yetersiz olması nedeniyle buradan eşkal tespiti yapılamadı. Polis, görgü tanıklarının ifadelerini alarak parmak izi incelemesi yaptı. Ardından hastaneye girişler yeniden başladı.

Bebeği kaçırdığı iddia edilen hemşire kıyafetli kadının bir gün önce de hastaneye geldiği, burada keşif yaptığı öne sürüldü. Bugün saat 10.45 sıralarında yeniden servise gelen kadının, bebeği işitme testine götürme bahanesiyle aldığı, ardından hemşire odasında üzerini değiştirerek hastaneden çıktığı iddia edildi. Polis ekipleri, kadının kaçış güzergahında da güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Polis, incelemelerini sürdürürken, Esenler Aile Sağlığı Merkezinden gelen bir ihbar, herkesi alarma geçirdi.

İddialara göre, bebek, kaçıran kişiler tarafından başka bir kadına verildi. Kadın, bebeği alarak Esenler Aile Sağlığı Merkezine gitti. Bu olaydan dolayı daha önceden bilgilendirilen doktorlar, bebeği görünce polise bildirdi. Aile Sağlığı Merkezine gelen Polis ekipleri, 3 kadını da yakaladı. Bebeği kaçırdıkları öne sürülen 2 kadın Emniyete götürülürken, kanaması olan ve ismi açıklanmayan diğer şüpheli ise bebeğin ailesinin olduğu hastaneye getirildi. Burada ilk tedavisi yapılan kadın, daha sonra ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Küçük bebek ise polis ekiplerince hastaneye getirilerek anne Fatma Bozkurt’a teslim edildi. Baba Orhan Bozkurt ise sevincini yakınlarıyla paylaştı.

654311 (1)

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN