• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI’NDAN AKDEMİR’E ZİYARET

28 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
552 defa okundu.
GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI’NDAN AKDEMİR’E ZİYARET

banner11

GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI’NDAN AKDEMİR’E ZİYARET

Güvenlik İş Sendikası Zonguldak İl Temsilcisi Serbay Alkan, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.

Güvenlik İş Sendikası Zonguldak İl Temsilcisi Serbay Alkan ve Bilgin Kalafatoğlu, Başkan Akdemir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette özel güvenlik görevlilerinin sorunları görüşüldü. Ziyaret hakkında konuşan Serbay Alkan, “Güvenlik İş Sendikası olarak Zonguldak Belediye Başkanımız Muharrem Akdemir ile özel güvenlik görevlilerinin sorunları hakkında yaptığımız görüşmelerde bizleri ve Zonguldak Belediyesi’nde çalışan güvenlik personelini desteklediğini ve her zaman yanlarında olduğunu söyledi” diye konuştu.
Sarbay, “Hangi firmada çalışırsa çalışsın hangi görüşe sahip olursa olsun personelimiz kuruma hizmet etmektedir. Görevlerini layıkıyla yapıyorlar. İş kapılarını kapamak, ‘Bizden değilsin’ deyip işlerine son vermek insanlığımıza yakışmaz. Başkanımız çalışanlarına sahip çıktığı ve bizim de ortak görüşümüz olan ‘Biz bir aileyiz’ anlayışına katıldığını belirttiler. Biz de aynı anlayışa katılıyoruz. Diğer kurumlarda çalışan özel güvenliklerin haklarının korunacağı tek bir çatı altında daha refah ve yaşanabilir ücretle layığına uygun bir itibar göreceği günler için biz de Güvenlik İş Sendikası olarak diğer kurumlarla görüşmelerimizin devam edeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

14 15 12 13

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN