• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1106
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685309

GÜNEŞ, ÇAYCUMA TÜRK EĞİTİM-SEN ŞUBESİ’NE ZİYARETTE BULUNDU

9 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
647 defa okundu.
GÜNEŞ, ÇAYCUMA TÜRK EĞİTİM-SEN ŞUBESİ’NE ZİYARETTE BULUNDU

GÜNEŞ, ÇAYCUMA TÜRK EĞİTİM-SEN ŞUBESİ’NE ZİYARETTE BULUNDU

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş Çaycuma Türk Eğitim-Sen şubesini ziyarette bulundu.
Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Belediye Başkanlığı görevinden önce başkanlığını yaptığı Türk Eğitim-Sen Çaycuma Şubesini ziyaret etti. Güneş yaptığı konuşmadasında, “Uzun zamandır arkadaşlarımızla bir araya gelmemiştik. Bugün Çaycuma’da bir dizi ziyaretlerimiz olmuştu. Akşam vakti beldeye dönüş yapmadan uzun yıllardır birlikte görev yaptığım öğretmen arkadaşlarımı, Belediye Başkanı olmadan önce büyük onur ve gururla başkanlığını yaptığım Türk Eğitim-Sendikamızın yönetici ve başkanını ziyaret ettim. Bu akşam ani bir ziyaret programsız bir ziyaret oldu ama birçok öğretmen arkadaşımı görmüş oldum. Öğretmenlik mesleğinden geldiğimiz için Başkan değil, Başbakan’da olsanız uzun yıllar çalıştığınız arkadaşlarınızdan kopamazsınız. Bende bu duygularla bu akşam plansız, programsız da olsa arkadaşlarımızı ziyarette bulundum. Arkadaşlarımıza başarı dileklerimi ilettim” dedi.
Belediye Başkanı Zerrin Güneş’in ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Türk Eğitim-Sen Başkanı Tarık Arslan da şu ifadelere yer verdi:
“Çok değerli büyüğümüz sendikamızın eski başkanı, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’in sendikamızı ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bizim içinde sürpriz oldu. Başkanımızın geleceğini bilmiyorduk eğer bilseydik tüm arkadaşlarımıza, üyelerimize bilgi verirdik. Başkanımız zaman, zaman sendikamıza geleceğini söyledi. İnşallah bir dahaki ziyaretinde üyelerimizin tamamı bilgilendirilip daha güzel bir karşılama yapmak isteriz. Başkanımızın bu sürpriz ziyaretinden çok memnun olduk. Bizler de başkanımıza başarılar diliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN