• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 718
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712903

GÜMELİ VE ORMANLIDA YAŞAR BALCI’YA SEVGİ SELİ

2 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
698 defa okundu.
GÜMELİ VE ORMANLIDA YAŞAR BALCI’YA SEVGİ SELİ

BALCI-1

–       GÜMELİ VE ORMANLIDA YAŞAR BALCI’YA SEVGİ SELİ

 

   CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, Gümeli ve Ormanlı beldelerini ziyaret ederek parti üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi; esnafın sorunlarını dinledi.

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, Gümeli beldesinde Belediye Başkanı Ahmet Saydam, Ormanlı beldesinde Belediye Başkanı Bayram Başol ve partililerle bir araya geldi.

Balcı, Gümeli ve Ormanlı beldesi ziyaretlerinde partililer ve vatandaşlar tarafından ‘Hoş geldiniz Vekilim’ sözleri ile karşılandı.

Balcı, ziyaretlerde yaptığı konuşmasında, “Ben Örgütümün Milletvekili olmak istiyorum” dedi.

Balcı, özetle şunları söyledi:
“Yapılacak Ön Eğilim Yoklaması, CHP için gurur kaynağı olacak. İnşallah bu bir başlangıç olur, bundan sonraki süreçlerde bütün seçimler İl ve İlçe Başkanlıkları dahil üyelerin seçeceği adaylarla belirlenir. Kardeşçe mücadele edeceğiz. Sonuçta biz, Ereğli’nin kazanması için mücadele vereceğiz. Bizim sorumluluğumuz arttı. Genel Merkez’den ikinci sırayı istiyorsak, Ereğli olarak Ön Eğilim Yoklamasından birinci çıkmamız gerekiyor. Ben bu yolda çalışmalarımı yoğun bir şekilde sürdürüyorum. Sizlerin de desteğiyle, Örgütümün Milletvekili Adayı olarak sıralamada olmak istiyorum.”

Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam ile Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol da Balcı’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve iyi yolda olduğunu ifade edip, ön eğilim yoklamasında başarı dileğinde bulundular.

Öte yandan, Balcı, Ormanlı beldesinde, parti üyelerinin yüksek katılımı ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Balcı’nın Ormanlı’da yaptığı konuşmaları, parti üyeleri sık sık alkışlarla keserek destek verdiklerini gösterdiler.

Bu arada, Gümeli Belediyesi’nde karşılaşan CHP Milletvekili Aday Adayları Yaşar Balcı ile Adil Ateş, birbirlerine başarı dileğinde bulundular.

DSC_0832 DSC_0835 DSC_0845 DSC_0847

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN