• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Gönüllüler Başkan Güneş’i Ziyaret Etti

15 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
464 defa okundu.
Gönüllüler Başkan Güneş’i Ziyaret Etti

GÖNÜLLÜLER BAŞKAN GÜNEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim birimi gönüllüleri Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ettiler.

Çaycuma ilçesinde bulunan (TEGV) Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim birimi sorumlusu Nalan Turgut, gönüllülerden Devrim Yenigün ve Eda Alkan ilçeye bağlı Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ederek vakfın ve gönüllülerin çalışma detaylarını ve tanışmak amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Güneş, TEGV Çaycuma Birim Sorumlusu Nalan Turgut ve gönüllülere kendisine yaptıkları ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Birim Sorumlusu Nalan Turgut ise; “Bugün sizleri gönüllülerimizle birlikte ziyaret ettik. Öncelikle bu misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın amacı okul çağında olan minikleri bizlerde çeşitli etkinliklerle onları eğlendirmek ve onlara çeşitli beceriler sağlamaktır. Bizlerde o sevgi kelebeklerinin mimarlarıyız. Onlara yaptığımız etkinliklerle mutlu oluyoruz” dedi.

Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona ererken TEGV Sorumlusu Nalan Turgut, Başkan Zerrin Güneş’e tablo hediye etti.

1234 123

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN