• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 124
  • Dünkü Görüntülenme: 6640
  • Toplam Görüntülenme: 4356883

GÖKÇEBEY BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

9 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
471 defa okundu.
GÖKÇEBEY BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

GÖKÇEBEY BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Gökçebey Belediyesi Agusto Deresi, Terminal Projesi ve keson kuyu çalışmalarını sürdürüyor.
Gökçebey’de bulunan Agusto Deresi ıslah çalışmaları ile ilgili Kasım ayında yapılacak ihaleyle sonrasında komple yenileme yapılacağını bildirildi. Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, DSİ Bölge Müdürlüğüyle Agusto Deresi ıslah çalışmaları konusunda görüşme sağladı. Görüşmede proje ve ihale hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Agusto Deresi ıslah çalışmaları için Kasım ayında yapılması planlanan ihaleden sonra, ihaleyi alan firma çalışmalara başlayacak.
Gökçebey’de Terminal projesinin yanı sıra, yollarda yapılması düşünülen kavşak çalışması için görüşmeler sürüyor. Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Terminal projesi ve kavşak çalışması için Karayolları Bölge Müdürlüğünden Satı Öztekin ile görüştü. Yapılan görüşmede, terminal projesinin mesafesi ve kavşakların nereye yapılacağı hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
Terminal projesinde uzaklığı ve yakınlığı konusunda ve kavşakların nereye yapılacağı konusunda, Öztekin’den bilgi alan Başkan Öztürk, konuyla ilgili açıklamada bulundu. Öztürk, “Bölgemize yapılacak olan Otobüs Terminali projesi ve kavşaklarla ilgili Karayolları Genel Müdürlüğünden Satı Öztekin ile görüşme sağladık. Yapığımız görüşmede terminalin mesafesi ve kavşakların nereye yapılacağı konusunda istişarede bulunduk. Çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Terminal ve kavşak çalışmaları kapsamında projelerimiz en kısa zamanda hayata geçecektir. Gökçebey için İnşallah iyi şeyler olacaktır. Şimdiden Gökçebey halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Gökçebey Belediyesinde yaşanan su sıkıntısı için açılan Keson kuyu yetersiz kalınca, 2’inci bir keson kuyu açılması için, Belediye Başkanı Vedat Öztürk çalışmalara başladı.
Gökçebey halkının rahatı için aralıksız çalışmalarını sürdüren Öztürk, ilçede yaşanan su sıkıntısının çözümü için açılan Keson Kuyu yetersiz kalınca, 2’inci Keson Kuyu açılması için görüşmelere başladı. Kastamonu İller Bankası Bölge Müdürü ve Proje Müdürü ile görüşen Öztürk, 1 tane olan Keson Kuyunun yetersizliğinden kaynaklanan sıkıntıları çözmek için 2’inci kuyunun açılması gerektiğini söyledi.
Proje onaylandığı takdirde Gökçebey halkının su sıkıntısını çözecek olan 2’inci Keson Kuyu çalışmalarına, en kısa zaman içerisinde başlanacağı ifade edildi.

02

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN