• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1484
  • Dünkü Görüntülenme: 450
  • Toplam Görüntülenme: 4535045

GÖKÇEBEY ARALIK’TA DOĞALGAZ YAKACAK

23 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
434 defa okundu.
GÖKÇEBEY ARALIK’TA DOĞALGAZ YAKACAK

GÖKÇEBEY ARALIK’TA DOĞALGAZ YAKACAK

Gökçebey’de doğalgaz hattının döşendiği cadde ve sokaklarda bu yıl doğalgaz yakılacağını müjdeleyen Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, hafta başı itibariyle abonelik alımlarının başlayacağını duyurdu.
Öztürk, müracaat yapmak isteyen vatandaşların müracaatlarının kabul edileceğini belirttiği açıklamasında şunları kaydetti;
“İlçemiz sınırları içerisinde doğalgaz hattının döşendiği cadde ve sokaklardan bu yıl doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşlarımız için Belediye binamızda Akmercan Batıkar Doğalgaz Şirketine tahsis edilen masada 23 Kasım 2015 Pazartesi günü abonelik alımlarına başlanacaktır. Müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız 11 Aralık 2015 tarihine kadar Belediyemize başvurabilirler.”
DOĞALGAZ KUTULARI YERLEŞTİRİLİYOR
Öte yandan ilçede, Kahyaoğlu Caddesi’nin, Esentepe Caddesi’nin, Konak Sokak’ın ve Hastane Sokak’ın çeşitli yerlerinde doğalgaz kutusu bağlanmaya başlandı. Kutuların tamamı bağlandıktan sonra Gökçebey doğalgaz hattına komple hava verilerek test edilecek. Bütün kontroller yapıldıktan sonra Gökçebey hattına doğalgaz verilecek.
Öztürk; “Gökçebey’in hava kalitesi doğalgaz kullanımıyla yükselecek. Halkımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

 

YILMAZLAR REKLAM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN