• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 660
  • Dünkü Görüntülenme: 1318
  • Toplam Görüntülenme: 3767311

Göbü muhtarı çalışıyor diğerleri ona bakıyor

8 Haziran 2020
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11965 defa okundu.
Göbü muhtarı çalışıyor diğerleri ona bakıyor

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Göbü Köyü muhtarı Burhan Oral, göreve geldiği günden beri yaptığı hizmetlerle sınır tanımazken, diğer muhtarlar onun hızına yetişemiyor.

1 Haziran tarihinde  hükümetin koronavirüs tedbirlerini gevşetmesinin ardından Dünya Çevre Günü kapsamında gönüllü vatandaşlar ve jandarma ekipleriyle Göbü sahilinin temizleme çalışmalarına katılan muhtar Oral, yine mütavazi bir paylaşım yaparak “Her Şey Göbü Köyü İçin” ifadelerini kullandı.

Örnek hizmetleri ve çevre çalışmalarıyla göz kamaştıran Göbü köyü muhtarı Burhan Oral, bize bile nerede diğer köyün muhtarları dedirtmeyi başardı. Yapsınlar onları da yazalım. Bu yüzden Göbü köyü muhtarı alkışı hak ediyor.

Bir zamanlar okulu olmayan, yolu olmayan, spor klübü olmayan ve diğer köylerden 100 sene geride kalan Göbü köyü, şimdi 100 yıl önde gidiyor ve bu inatçı azmiyle Karadeniz sahil şeridinin gözdesi durumuna gelerek, yatırımcıların ve işadamlarının dikkatini bu bölgeye topluyor.

Göbü köyünün bu duruma gelmesinde emeği olan Burhan Oral ve geçmişte büyük hizmetleri olan diğer muhtarları ve Göbü halkının örnek birlik ve beraberliğini ayakta alkışlıyorum.

Göbü köyü muhtarı Oral, örnek çalışmaları ile en iyi muhtar ödülüne de layık bir hizmet vermektedir. Kendisini tekrar örnek çalışmalarından dolayı kutluyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN