• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

Göbü Gençlikspor ‘Şampiyonluk’ için sahaya çıkıyor!.

20 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252

Zonguldak 2. Amatör lig takımlarından Göbü Gençlikspor 21 Nisan Pazar günü oynanacak şampiyonluğa adım adım yaklaşma karşılaşmasına çıkacak.

2. Amatör Lig takımlarından Göbü Gençlikspor 21 Nisan Pazar günü saat 15:00’de lider konumda olan Doğanspor ile karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz hafta Türkalispor takımını 4-1 mağlup edip sahadan galip ayrılan Göbü Gençlikspor bu hafta lider olan 12 puana sahip Doğanspor’la maç yapacak.

Göbü Gençlikspor Başkanı ve Hocası Oğuzhan Gürsoy bu önemli maç için tüm sporseverlere çağrıda bulundu. Gürsoy; “Bu Pazar kimselere söz vermeyin. Şampiyonluk yolundaki mücadelemizi sizlerinde desteğiyle aşmak istiyoruz. Tüm Göbü köyü halkını yediden yetmişe tribünde görmek istiyoruz. Arabası olan, olmayanlar için köyden otobüs kaldırılacaktır. Yakın çevredeki belde ve köylerde ikamet eden herkesi bekliyoruz. Çünkü bu çocuklar desteği hak ediyor” dedi.

2. Amatör’de puan tablosuna gelirsek; Doğanspor 12, Göbü Gençlikspor 9, Karadonspor 6, Türkalispor 6, Cumayanı Gençlikspor takımının da 3 puanı bulunuyor. (Spor Servisi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN