• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 176
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714001

GMİS’İN TTK GENEL MÜDÜRLÜK TEMSİLCİLİK ODASI AÇILIŞI YAPILDI

24 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
716 defa okundu.
GMİS’İN TTK GENEL MÜDÜRLÜK TEMSİLCİLİK ODASI AÇILIŞI YAPILDI

GMİS’İN TTK GENEL MÜDÜRLÜK TEMSİLCİLİK ODASI AÇILIŞI YAPILDI

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü’nde Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Merkez Servisleri Şubesi’nin işyeri temsilciliği odasının açılışı yapıldı.

Açılışa GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, GMİS Merkez Servisleri Şube Başkanı Birol Kundakçıoğlu, Şube Sekreteri Aysel Yaman Kocabaş, Şube Mali Sekreteri Satılmış Öztürk, Şube Teşkilat Sekreteri Hayri Tasmacı, işyeri temsilcileri ile genel müdürlük çalışanları katıldı.
Açılışta bir konuşma yapan GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, “Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu adına TTK Genel Müdürlüğü’ndeki temsilciliğimizin açılışını yapmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.
Genel Müdürlükte böyle bir temsilcilik odamız yoktu. Eksikliğini hissediyorduk. Aysel Hanım başta olmak üzere Şubeci arkadaşlarımızın önerisiyle temsilcilik odasını bu hale getirdik.
Şubeci arkadaşlarımıza ve temsilci arkadaşlarımıza çok güzel çalışmalar diliyorum. TTK Genel Müdürlük çalışanı arkadaşlarımıza ve Sendikamıza hayırlı olsun.”
GMİS Genel Merkez Yöneticileri, TTK Genel Müdürlük çalışanlarının sorunları ve toplu iş sözleşmesi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

13 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN