• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 522
  • Dünkü Görüntülenme: 808
  • Toplam Görüntülenme: 4526689

GMİS’TEN, YARALILARA “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
530 defa okundu.
GMİS’TEN, YARALILARA “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ

GMİS, YARALILARA “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci ile Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde (ZADH) tedavi görmekte olan iş kazasında ve Ankara’daki bombalı saldırıda yaralananları 12 Ekim 2015 tarihinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular.
10 Ekim’de Ankara’da düzenlenen bombalı saldırı sırasında bacağından yaralanan ve ZADH’de tedavi görmekte olan Haber-Sen üyesi İbrahim Damatoğlu’nu ziyaret eden GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve beraberindekiler sağlık durumu hakkında bilgi aldılar ve geçmiş olsun dileğinde bulundular.
GMİS Heyeti, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü’ne bağlı ocakta meydana gelen kazada bacağından yaralanan ve ameliyat olan Madenci Okan Altan’ı ziyaret etti. Sağlık durumu hakkında bilgi alan Demirci ve beraberindekiler, Altan’a geçmiş olsun ve acil şifalar dileğinde bulundular.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN