• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 710
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712895

GMİS OLAĞAN GENEL KURULU’NA DOĞRU

19 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
640 defa okundu.
GMİS OLAĞAN GENEL KURULU’NA DOĞRU

BİRLEŞTİRME YENİ

GMİS OLAĞAN GENEL KURULU’NA DOĞRU
– GMİS YÖNETİM KURULU;
– “ÜYE ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, bir basın açıklaması yaparak, şube delege seçimlerine büyük katılım gösteren üyelerine teşekkür etti.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi;
“Genel Maden İşçileri Sendikası’nın 10. Olağan Genel Kurulu için 10 Aralık 2014 tarihinde başlayan seçim süreci devam ediyor. 13-14-15-16 Ocak 2015 tarihlerinde 7 Şubemizde yapılan delege seçimleri tamamlandı. Bir şubemizde 120, diğer şubelerimizde 110 olmak üzere toplam 780 arkadaşımız şube delegesi seçildi.
TTK, MTA, HEMA ve diğer özel sektör işyerlerinde çalışan yaklaşık 11 bin arkadaşımızın yüzde 99’u sandığa giderek örnek bir katılım gösterdi. Hiçbir bölgemizde en küçük bir tatsızlık yaşanmadı. Adaylar görüşlerini farklı ortamlarda ifade ettiler ve Sendikamıza yakışır bir olgunlukla şube delegelerimiz seçildi. Hafta içinde Seçim Kurulumuzun alacağı kararla, Mart ayı başına kadar 7 Şubemizin kongreleri yapılacak. Şubelerimizin yöneticileri ile Genel Merkez Genel Kurulu için 250 üst kurul delegesi seçilecek. Şube kongrelerinin tamamlanmasından sonra Genel Merkez Genel Kurul tarihi belirlenecek ve 13 doğal delege ile birlikte toplam 263 delegemiz Genel Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulunu seçecek. Biz Yönetim Kurulu olarak, seçimlerde demokratik bir olgunlukla büyük bir katılım gösteren işçi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, seçimlerin hayırlı olmasını diliyoruz.”

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN