• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 976
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677607

Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu; ” Terörü Lanetliyoruz”

21 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
521 defa okundu.
Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu; ” Terörü Lanetliyoruz”

GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI YÖNETİM KURULU;

– “TERÖRÜ LANETLİYORUZ”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada 20 Temmuz 2015 tarihinde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde gerçekleştirilen saldırıyı kınadı ve terörü lanetledi.
Demirci’nin açıklaması şöyle;
“Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 20 Temmuz 2015 tarihinde insani amaçlarla toplanan vatandaşlarımız bombalı saldırıya hedef olmuştur. 30’u aşkın ölü, 100’ü aşkın yaralının olduğu bu canice katliamı, tüm ülkemizde üzüntüye neden olan ve yasa boğan bu terör saldırısını lanetliyoruz. Bu insanlık dışı saldırının gerisinde yatan nedenler aydınlığa kavuşturulmalı ve failleri bir an önce bulunarak adalet önünde hesabı sorulmalıdır. Ülkemizin bulunduğu bölge ateş çemberi içindeyken, bunu fırsat bilen terör örgütlerinin alçakça saldırıları ulusumuzun kararlılığı ve yılmaz mücadele ruhu karşısında hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Bu alçakça saldırıyı düzenleyenler bilmelidir ki; Ulusumuz her türlü belanın üstesinden gelebilecek inanca, kararlılığa ve güce sahiptir. Ulusumuzun sahip olduğu bu güçle, devletimizin kararlılığı birleştiğinde hiçbir güç karşımızda duramaz.
Ulusumuzun birliğini ve huzurunu hedef alan bu alçakça saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Genel Maden İşçileri Sendikası olarak, meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlere ve Adıyaman’da bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN