• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 692
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677323

GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI YÖNETİM KURULU; – “ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

23 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
471 defa okundu.
GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI YÖNETİM KURULU;  – “ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
– GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI YÖNETİM KURULU;
– “ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yönetim Kurulu adına bir mesaj yayınlayarak 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.
GMİS Yönetim Kurulu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verildi:
“Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlerimize sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz. Öğretmenlik; gece gündüz demeden günün 24 saati hayatın her alanında insana görev ve sorumluluk yükleyen, mesai sınırlarını aşan, emeklilikte bile topluma örnek olmayı gerektiren dünyanın en kutsal mesleklerinden biridir. Öğretmenlerimize duyduğumuz sevgi, saygı; onların emeğinin, fedakarlığının karşılığıdır. Hepimizin öğretmenlerimize karşı borcu ve sorumluluğu var. Onların mutluluğu ülkemizin geleceğini aydınlatacaktır. Ülkemizin ve dünyanın geleceğini şekillendiren öğretmenlerimizin ekonomik ve sosyal sorunlarını çözmek, onların daha sağlıklı şartlarda e daha iyi koşullarda görev yapmalarını sağlamak zorundayız.
Biz Genel Maden İşçileri Sendikası olarak değerli öğretmenlerimizin sendikal mücadelelerine her zaman destek olduk, olmaya da devam edeceğiz.”

12273050_10153216627587304_339136525_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN