• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 36
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491205

Genel başkanının babasına operasyon!

17 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
332

Kısa adı BAŞZONDER olan ve Ankara’da bulunan Başkent Zonguldaklılar Derneği Genel Başkanı Tuncay Gençer’in babası Emrullah Gençer acil kalp ameliyatı için hastaneye kaldırıldı.

Geçtiğimiz günlerde Çaycuma’da geçirdiği kalp krizi sonrası Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan ve bir süredir yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra taburcu olan ve daha sonra BY PASS ameliyatı için Ankara Özel Umut Hastanesi’nde tedavi gören BAŞZONDER Yönetim Kurulu Genel Başkanı Tuncay Gençer’in babası Emrullah Gençer’in ameliyatı başarılı geçti.

Yoğun Bakım Ünitesinde bir süre bekletildikten sonra normal servise alınan Emrullah Gençer’in durumunun iyi olduğu kaydedildi. Genel Başkan Tuncay Gençer’in babası Emrullah Gençer’e ilk “Geçmiş olsun” ziyareti yönetim kurulu üyelerinden geldi.

Tedavisi bir süre daha devam edecek olan Gençer’in önümüzdeki günlerde taburcu olacağı belirtildi. Özel Umut Hastanesi Koordinatörü Ali Uzun ise hastayı hastane yönetimi olarak takip ettiklerini belirtti. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN