• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 132
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684335

GAZETECİLER, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HEYETİNİ AĞIRLADI

21 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
621 defa okundu.
GAZETECİLER, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HEYETİNİ AĞIRLADI

GAZETECİLER, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HEYETİNİ AĞIRLADI

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti, Büyük Birlik Partisi Zonguldak Milletvekili Adayları ve İl yönetimini ağırladı.
ZGC Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen yemekli programda BBP İl Yönetimi, Milletvekili adaylarının yanı sıra gazeteciler de hazır bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ZGC Genel Başkanı Derya Akbıyık, “Büyük Birlik Partisi’nin İl Yönetimini, Milletvekili adaylarını Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’nde konuk ediyoruz. 7 Haziran seçimlerinde BBP, Saadet Partisi ile ittifak yaparak seçime girmişti. 1 Kasım’a giderken ittifak yapmadan tek başına seçimlere giriyor. BBP Zonguldak’ta ciddi bir çalışması var, ciddi bir yapılanması var. Ülke genelinde de önemli çalışmalara imza atıyorlar. Bu anlamda bu gün hem il başkanımıza hem de vekil adayı arkadaşlarımızı misafir ediyoruz” diye konuştu.
Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkanı Taner Yıldırım “1 Kasım seçimlerimizin ülkemize, memleketimize ve milletimize hayırlar getirmesini temennisiyle duasıyla sözlerime başlamak istiyorum. İnşallah ülkemizde birlik ve beraberlik yeniden muhafaza edilerek yeniden güçlü bir Türkiye’nin oluşması için gayret sarf edilir. Bütün siyasi partilerin, görüşlerin bu düşüncede bu inançta bir ortak nokta ortaya koyarak tek gayenin ülkeye hizmetin millete hizmet olması gerektiğini düşünüyorum. Tabii biz bu seçimlerde her zaman olduğu gibi kendi imkanlarıyla siyasi bir hareket içerisinde olan bir siyasi partiyiz. Tek gaye ve amaç milletin doğduğu yerde doyması, alnı dik, karnı tok bir millet olması, bulunduğu coğrafyada güçlü bir ülke olması gerektiği kanaatindeyiz. Bu uğurda hedeflerimiz ve hayallerimiz var. Güçlü bir Türkiye hedefliyoruz. Güçlü bir Türkiye’nin, coğrafyasına da çok büyük faydalar dokunacağı inancı içindeyiz” şeklinde konuştu.
BBP Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Çolak ise “1 Kasım 2015 Milletvekilliği erken seçimleri kapsamında Zonguldak’ta BBP’den milletvekili adayıyım. 7 Haziran’da Milli İttifak kapsamında Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifağında Zonguldak’tan milletvekili adayı olarak yine Zonguldaklı hemşehrilerimizin karşısına çıkmış bulunuyoruz. Biz 23 yıllı mazisi temiz olan bir hareketin mensuplarıyız. Rahmetli Genel Başkanın kurmuş olduğu BBP bu ülkede halkın yanında olup, millet için kendini feda eden kadrolar yetiştirmiştir. Ama maalesef 80’li yılların Anayasasında konulmuş bir baraj problemi dolayısıyla genelde insanların toplumda en çok belki karşılığı bulan sorulduğunda kendi partinize oy vermezseniz kime oy verilir denildiğinde ekseriyette BBP olan bir görüş olmasına rağmen maalesef ülkemizdeki baraj dolayısıyla hiçbir zaman BBP siyasette istediği yerlere gelememiştir. Buradan en büyük temennimiz bizlerin meclise girmesi değil, Türkiye’deki bütün farklı düşüncelerin de mecliste bulunup Türkiye’nin gerçekleriyle ilgili mücadele etmesidir. Tabii ki 1 Kasım seçimleri, 7 Haziran seçimlerinden çok farklıdır. 7 Haziran seçimlerinde 13 yıllık iktidara karşı belli blok halinde ortak oluşturuldu” diye konuştu.
Çolak, konuşmasında Zonguldak’taki siyasi partilerin bir süre önce gerçekleştirdiği Centilmenlik Anlaşması’nın bozulmasını da eleştirdi.

YILMAZLAR EKMEK REKLAMI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN