• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 256
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714637

Gazeteci Davut Uyar’ın Kızı Buse’nin Başarısı

20 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1105 defa okundu.
Gazeteci Davut Uyar’ın Kızı Buse’nin Başarısı

GAZETECİ DAVUT UYAR’IN KIZI BUSE’NİN BAŞARISI

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan YGS sınavlarında Sınav Dershanesi’nde eğitim ve öğretim gören Gazeteci Davut Uyar’ın kızı Buse Uyar, Türkiye sıralamasında 7 bin arasına girerken, Çaycuma ilçesinde de birinci oldu.
Sınav Dershanesi YGS sınavlarında Çaycuma’dan 1. ci çıkartmayı başararak bir ilke daha imzasını attı. Cuma Gazetesi Gene Yayın Yönetmeni olan Davut Uyar’ın kızı Buse Uyar, Sınav Dershanesindeki başarıyı YGS’de göstererek Çaycuma ilçesinden 1. oldu.

Müdür Altun; “Dershane adına başarılar diliyoruz”

Dershane Müdürü Adnan Altun konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Çaycuma Sınav Dershanesi, tüm öğretmenleri ve Buse’nin arkadaşları olarak yaptığı bu başarıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu anlamda ilk önce ailesine, arkadaşlarına ve tüm öğretmenlerine şahsım olarak teşekkürlerimi sunuyorum. İleri de ki hayatında da başarılar dileriz” diye konuştu.

Uyar;”Ben başarılı olduğuma inanıyorum”

YGS sınavlarında Çaycuma’dan birinci çıkan ve mutluluğu gözlerinde belli olan Buse Uyar ise, öncelikle destek çıkan ailesine teşekkür ederek, sınavda önemli olan sakin olmak gerektiğini ve bundan sonraki ikinci adım olan LYS’’den de başarılı çıkacağını ifade etti. Uyar, “Bu sınavda başarılı olmamda ilk önce aileme, arkadaşlarıma ve en önemlisi bana destekçi olan öğretmenlerime borçluyum. Bu sınavda önemli olan sakin kalmaktı. Ben başarılı olduğuma inanıyorum. İnandığım içinde yapabildiğimi düşünüyorum. Önemli olan şimdi bundan sonraki ikinci adımdır. İkinci adım olan LYS’de de başarılı olabilirim. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra YGS’de Çaycuma birincisi olan Buse Uyar, arkadaşları, öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN) 

13 - Kopya 12 - Kopya

73 69 70 71 72

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN