• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Filyos’tan futbola Messi ve Marta’lar…

15 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
834 defa okundu.
Filyos’tan futbola Messi ve Marta’lar…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde açılan futbol kursu çerçevesinde futbola yaşları küçük olan kız ve erkek futbolcular yetiştiriliyor.

Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda futbol ile uğraşan Hayrettin Arslan belde de yaşları 10 ile 15 olan kız ve erkek futbolcular yetiştiriyor.

Belde de açılan kurs sayesinde toplam 30 kız ve 30 erkek futbolcu hocaları Hayrettin Arslan idaresinde Filyos stadyumunda her akşam idmanlar yaparak geleceğin Messi’leri ile Marta’larınu futbola kazandırmak için idmanlar yaparak çocukları spora kazandırmak için elinden gelen gayretleri göstermeye devam ediyor.

Statta ayrıca, ödüllü yarışmalar, idmanlar yaparak çocukları futbola kazandırmak için çalışmalar yapan Teknik Hoca Arslan; “Yaklaşık 3 aydan bu yana bu kurs devam ediyor. 30 kız ve 35 erkek var. Kursa kayıt yapsaydık bu sayı 100 kişiyi geçerdi ve kapatmak zorunda kaldık. Bu futbol takımı Çaycuma’da küçüklerde ve büyüklerde birinci oldu. Voleybol da ise üçüncü oldular. Takımın performansından çok memnunum. Seneye aynı şekilde bu şekilde devam edeceğiz. Bu takımda oynayan çocukların hepsi Filyos’ludur. Yaptığımız çalışmalarda ödüllü oyunlar yapıyoruz., karşılaşmalar ile idmanlar yaparak takımı hazırlıklı hale getiriyoruz” şeklinde konuştu. (Haber-Foto:Anıl TAŞKIRAN-ÖZEL)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN