• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1106
  • Dünkü Görüntülenme: 588
  • Toplam Görüntülenme: 3770191

Filyos Belediyesi Vakumlu Yol Süpürme Aracı Aldı

13 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1209 defa okundu.
Filyos Belediyesi Vakumlu Yol Süpürme Aracı Aldı

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos Belediyesi yeni almış olduğu, vukumlu yol süpürme aracı ile birlikte temizlik araç filosunu genişletti.

Filyos Belediyesi yol süpürme aracının, tozlamayı engelleyen kendi su püskürtücüsü olan fırçası, seyyar emiş hortumu, su deposu ve çöp haznesiyle temizlik işlemlerinde maksimum verim vermesi bekleniyor.

Filyos  cadde ve sokakları yeni alınan vakumlu araç ile temizlenmeye başladı.

Yeni alınan temizleme aracı ile ilgi olarak belediye başkanımız Ömer Ünal şu açıklamalarda bulundu; ‘’ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı aracılığıyla belediyemize vakumlu,süpürgeli bir temizlik aracı kazandırdık.Araç bundan böyle belde halkımızın hizmetinde çalışacaktır.İlk etapta ana yol ve şehir içindeki cadde ve sokakların temizliği yapıldıktan sonra tüm mahallelerimizdeki cadde ve sokaklarda gerekli temizlikler özenle yapılacaktır.Bordür kenarlarının temizliği esnasında belediyemizce anons edildiği zaman vatandaşlarımızın araçlarını park etmemeleri, park halinde bulunan araçlarını kaldırmaları gerekmektedir. Yeni aracımızın belde halkımıza hayırlı olmasını dilerim’’

REKLAM ALANI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN