• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2152
  • Dünkü Görüntülenme: 330
  • Toplam Görüntülenme: 4359241

FİKRET ORMAN, BEŞİKTAŞ ÜNİVERSİTESİ’NİN KURULDUĞUNU AÇIKLADI

14 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
629 defa okundu.
FİKRET ORMAN, BEŞİKTAŞ ÜNİVERSİTESİ’NİN KURULDUĞUNU AÇIKLADI

FİKRET ORMAN, BEŞİKTAŞ ÜNİVERSİTESİ’NİN KURULDUĞUNU AÇIKLADI

– BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN:
– “BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER ÇALIŞMASI HEP DEVAM EDER”
– “İLKLERİ YAPTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”
– “STADI BİR AN EVVEL BİTİRMEK İSTİYORUZ”
– “İNŞALLAH BU BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDER”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Beşiktaşlılar Derneği tarafından hazırlanan etkinliklere katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulduğunu açıkladı.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Karadeniz Ereğli Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen etkinliklere katılmak için Ereğli ilçesine geldi. Coşkulu taraftarlar tarafından karşılanan başkan Orman, yoğun ilgi gördü. Kahvaltı etkinliği öncesi taraftarlarla fotoğraf çektiren Orman, salonda 5 yaşındaki Arda Yiğit Önder isimli minik taraftarın tezahüratını dinleyip alkışladı.
Burada gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Orman, Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulduğunu açıkladı. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı Ereğli’deki Beşiktaş taraftarlarına teşekkür eden Orman, “Bugün Karadeniz Ereğli’deyiz. Bahadır arkadaşımızın yaptığı organizasyona katılıyoruz. Buradan Ankara’ya döneceğiz. Ankara’da Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin gecesi var. Oradan İstanbul’a, sabahta maraton, böyle geçiyor günlerimiz” dedi.

“STADI BİR AN EVVEL BİTİRMEK İSTİYORUZ”
Vodafone Arena Stadı’nın çatısının kaldırılması sonrası büyük heyecan oluştuğunu belirten Orman, sözlerine şöyle devam etti:
“Yavaş yavaş sona geliyoruz. En çok emek sarf eden birisi olarak bende sabırsızlık var. Birazcık bıkkınlıkta başladı. Bir an evvel bitirmek istiyoruz. Taraftarlarımızın mutlu olması bizim o harcadığımız emeklerin hepsini ortadan kaldırıyor. İnşallah şuraya bir an evvel dönelim. Şu kupayı da orada alalım istiyoruz.”

“İNŞALLAH BU BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDER”
Geçtiğimiz günlerde Serdar Bilgili önderliğine eski başkanlarla yapılan toplantıyı da değerlendiren Orman, bu birlikteliğin kendisini de çok mutlu ettiğini söyledi. Beşiktaş’ın büyük bir camia olduğunu vurgulayan Orman, “Bakmayın bazen dışarıdan dedikodular yapılır. Benim camia başkanı olarak görevim herkesi kucaklamak, herkese aynı mesafedeyim. O günde Sayın Serdar başkanımız bir yemek verdi. Çok güzel bir ortam vardı. Eski yöneticilerimizi gördük, sohbet ettik. Her şey yolundaydı. İnşallah bu birlik beraberliğimiz devam eder” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER ÇALIŞMASI HEP DEVAM EDER”
Beşiktaş’ın ara dönemde transfer yapılıp yapılmayacağına yönelik soruya Beşiktaş Başkanı Orman, “Beşiktaş’ta transfer çalışması hep devam eder. Biz ara transfer yada sezon sonu hep devam ederek çalışıyoruz. Devamlı maç izliyoruz. Scout ekibimiz yoğun mücadele içerisinde” diye cevap verdi.

“İLKLERİ YAPTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”
Beşiktaş Üniversitesi’nin resmi olarak kurulduğunu belirten Orman, yer konusu çözmeye çalıştıklarını ifade etti. İnşaat faaliyetlerine başlayacaklarını söyleyen Orman, “Önümüzdeki günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüşürsek, desteğine ihtiyacımız olacak. Beşiktaş hep ilklerin kulübü. Biz hep ilkleri yapıyoruz. İşimiz bu, onun içinde mutluyuz” ifadelerini kullandı.
Başkan Orman açıklamalarının ardından Ereğli’deki taraftarlarla birlikte kahvaltı yaptı.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞ ÜNİVERSİTESİ'Nİ KURDUKLARINI ANCAK CUMHURBAŞKANININ DESTEĞİNE İHTİYAÇ DUYDUKLARINI SÖYLEDİ (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

BEŞİKTAŞ BAŞKANI FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞ ÜNİVERSİTESİ’Nİ KURDUKLARINI ANCAK CUMHURBAŞKANININ DESTEĞİNE İHTİYAÇ DUYDUKLARINI SÖYLEDİ

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN KDZ. EREĞLİ'DE COŞKULU BİR TARAFTAR GURUBU TARAFINDAN TEZAHÜRATLARLA KARŞILANDI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN KDZ. EREĞLİ’DE COŞKULU BİR TARAFTAR GURUBU TARAFINDAN TEZAHÜRATLARLA KARŞILANDI.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN EREĞLİ'DE TARAFTARLARLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN EREĞLİ’DE TARAFTARLARLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ. 

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN TARAFTARLARLA EREĞLİ İLÇESİNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN TARAFTARLARLA EREĞLİ İLÇESİNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN, TEZAHÜRAT YAPAN 5 YAŞINDAKİ MİNİK TARAFTAR ARDA YİĞİT ÖNDER'İ ALKIŞLAYIP ÖPTÜ (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN, TEZAHÜRAT YAPAN 5 YAŞINDAKİ MİNİK TARAFTAR ARDA YİĞİT ÖNDER’İ ALKIŞLAYIP ÖPTÜ 

654311 (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN