• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

FETÖ soruşturmasında serbest kalan belediye başkanının baba acısı

29 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
332

FETÖ soruşturmasında serbest kalan belediye başkanının baba acısı

Zonguldak’ta FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yaklaşık 10 gün önce gözaltına alınan ve çıkarıldığı nöbetçi mahkemece serbest bırakılan Karaman Belde Belediye Başkanı Mustafa Kalaycı, babasını kaybetti. Hayatını kaybeden baba Hacı Ziya Kalaycı, beldede geniş katılımla son yolculuğuna uğurlandı.
Zonguldak’ta FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Karaman Belde Belediye Başkanı Mustafa Kalaycı, yaklaşık 10 gün önce gözaltına alınmıştı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından önceki gün Zonguldak Adliyesi’ne sevk edilen Kalaycı, Cumhuriyet Savcılığı’nda ifade verdikten sonra nöbetçi mahkemeye sevk edilmişti. Nöbetçi mahkeme ise Kalaycı’nın adli kontrol yöntemiyle serbest bırakılmasına karar vermişti. Yakınları tarafından büyük bir beldede sevinçle ve alkışlarla karşılanan Başkan Mustafa Kalaycı bu kez de baba acısı yaşadı. Bir süre önce rahatsızlanan ve hastanede tedavisi sürdüğü sırada vefat eden baba Ziya Kalaycı için Karaman beldesinde cenaze töreni düzenlendi.
Taziyeleri kabul eden Belediye Başkanı Mustafa Kalaycı’nın babası Hacı Ziya Kalaycı’nın cenazesi beldedeki Merkez Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından Çukurören köyünde toprağa verildi. Sevenleri ise baba Ziya Kalaycı’nın cenaze törenine akın etti.

HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ZİYA KALAYCI DÜN HAYATINI KAYBETTİ. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ZİYA KALAYCI DÜN HAYATINI KAYBETTİ. 

KARAMAN BELDE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KALAYCI (ORTADA SAĞDA AÇIK MAVİ GÖMLEKLİ), CENAZE TÖRENİNDE TAZİYELERİ KABUL ETTİ. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

KARAMAN BELDE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KALAYCI (ORTADA SAĞDA AÇIK MAVİ GÖMLEKLİ), CENAZE TÖRENİNDE TAZİYELERİ KABUL ETTİ.

CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZİYA KALAYCI'NIN CENAZESİ ÇUKURÖREN KÖYÜNE DEFNEDİLDİ. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZİYA KALAYCI’NIN CENAZESİ ÇUKURÖREN KÖYÜNE DEFNEDİLDİ. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN