• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 134
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684337

EŞİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜREN KOCA ADLİYEYE ÇIKARTILDI

25 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
727 defa okundu.
EŞİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜREN KOCA ADLİYEYE ÇIKARTILDI

EŞİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜREN KOCA ADLİYEYE ÇIKARTILDI

Zonguldak’ta çocuğunun yanında eşini bıçaklayarak öldüren Özden İnam, “Kasten adam öldürme” suçlamasıyla Zonguldak Adliyesine getirildi.
İl Jandarma Komutanlığına bağlı önleyici ekip adliye binası önüne gelerek geniş güvenlik önlemi aldı. Koruma aracıyla Zonguldak Adliyesine getirilen Özden İnam jandarma eşliğinde cumhuriyet savcılığına çıkartıldı.
Adliye girişinde gazetecilerin “Eşinizi neden öldürdünüz?” sorusunu da yanıtsız bırakan İnam’ın, ifadesinde eşinin kendisini aldattığından şüphelendiğini ve bir anda cinnet geçirdiğini söylediği öne sürüldü. Defalarca vücuduna sapladığı bıçak darbeleriyle eşinin ölümüne sebep olan Özden İnam’ın ifadesinde “Bir anda cinnet geçirdim. Ne yaptığımı bilmiyorum” dediği öğrenildi.
İnam’ın olaydan sonra Çaycuma ilçesine kaçtığı öğrenildi. Jandarma ekiplerinin Çaycuma’daki akrabalarını araması üzerine ikna edilmeye çalışılan Özden İnam, jandarma ile telefonda görüştükten sonra teslim olmayı kabul etti.
“Kasten adam öldürme” suçlamasıyla Zonguldak Adliyesi’ne getirilen İnam’ın olayda kullandığı bıçakla jandarmaya teslim olduğu öğrenildi.

ZONGULDAK’TA ÇOCUĞUNUN YANINDA EŞİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜREN ÖZDEN İNAM, “KASTEN ADAM ÖLDÜRME” SUÇLAMASIYLA ZONGULDAK ADLİYESİNE GETİRİLDİ. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK’TA ÇOCUĞUNUN YANINDA EŞİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜREN ÖZDEN İNAM, “KASTEN ADAM ÖLDÜRME” SUÇLAMASIYLA ZONGULDAK ADLİYESİNE GETİRİLDİ.

ÖZDEN İNAM, İLK İFADESİNDE BİR ANLIK CİNNET GEÇİRDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

ÖZDEN İNAM, İLK İFADESİNDE BİR ANLIK CİNNET GEÇİRDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN