• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 816
  • Dünkü Görüntülenme: 1028
  • Toplam Görüntülenme: 4046593

Eren Holding’den “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına rekor destek

5 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1750 defa okundu.
Eren Holding’den “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına rekor destek

Eren Holding resmi sitesinden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek açıklaması yapıldı.

Yapılan açıklamada, “Eren Holding, Türkiye’nin Eren’i sloganı ile çıktığı yolda, holding ve bünyesindeki tüm şirketleriyle ülkesine ve insanına karşı sorumluluğunun farkındalığıyla, milletinin yanında olmaya devam ediyor.

Eren Holding, Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen COVID-19 salgınına karşı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 6 Milyon TL nakdi bağışla destek veriyor.

Ayrıca, valiliklere ve hastanelere, ihtiyaç duyulan sağlık malzemelerini içeren 5 Milyon TL tutarında yardım gönderiyor.

Devletimizin tüm kurumlarının ve halkın destekleriyle, ülkemizde büyük ilgi gören “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına, Eren Holding ve bağlı şirketleri tarafından, toplamda 11 milyon lira değerinde bağış yapılıyor.

Eren Holding, başta sağlık çalışanları olmak üzere, tüm güvenlik ve emniyet teşkilatını, bünyesinde emek veren her bir çalışanını, milleti için gayret gösteren her bir bireyi destekleyecek, dünyayı kasıp kavuran bu salgın tehdidi ortadan kalkana kadar; tüm sağlık imkanlarını seferber eden devletinin yanında olmaya, bağış ve yardımlarıyla milletinin yanında, Türkiye’nin Eren’i olmaya devam edecektir.” sözlerine yer verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN