• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 556
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714397

EREN ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş’DEN YAZ OKULUNA BÜYÜK DESTEK

22 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
447 defa okundu.
EREN ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş’DEN YAZ OKULUNA BÜYÜK DESTEK

EREN ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş’DEN YAZ OKULUNA BÜYÜK DESTEK

– Zonguldak Çatalağzı’nda faaliyet gösteren Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Kilimli Cumhuriyet Ortaokulun da başlatılan yaz okuluna sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde destek verdi.

Müzik, İngilizce, Resim, Basketbol, Voleybol, Halkoyunları ve haftanın bir günü tam gün olmak üzere yüzme kurslarının başladığı yaz okuluna Eren Enerji tarafından ihtiyaç duyulan bütün malzemeler alınarak sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde, başlatılan yaz okuluna büyük destek geldi.
Kilimli Cumhuriyet Ortaokulunda yapılan açılışta bulunan Kilimli Kaymakamı Murat Kütük eğitime verilen bu destekten dolayı Eren Enerji çalışanlarına teşekkür ederek “Eren Enerji Kilimli’nin, Çatalağzı’nın ve Kilimli genelinin sosyal hayatında yer almaya devam ediyor. Biz böyle bir projeyle halkımızın karşısına çıkmaktan dolayı mutluyuz. Hakikaten çok güzel bir yaz okulu oldu. Eğitim öğretim ve eğlence olarak her şeyi içinde bulunan bir yaz okulu yapıyoruz. Çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun Eren Enerji ailesine bu projede yer aldıkları için teşekkür ediyorum” dedi.
Eren Enerji Kurumsal İletişim Sorumlusu Fatma Oflu ise yaptığı açıklamada “Eren Enerji olarak sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında çocuklarımız için yaz okulu başlattık. Yaz okulumuzda Müzik, İngilizce, Resim, Basketbol, Voleybol, Halkoyunları ve haftanın bir günü tam gün olmak üzere yüzme dersleri verilecek. Yaz okulumuz Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek toplamda 8 tane sınıfımız var. Çocuklarımızın geleceği için Eren Enerji ailesi olarak bizler elimizden geleni her zaman yapacağız yapmaya hazırız” dedi.

15 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN