• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 736
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712921

Ekrem Demiralay yaşadığı Bursa şehrinde hayatını kaybetti.

18 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1167 defa okundu.
Ekrem Demiralay yaşadığı Bursa şehrinde hayatını kaybetti.

Zonguldak Türkali köyü Karşıköy mahallesi nüfusuna kayıtlı evli ve bir çocuk babası 1969 doğumlu 53 yaşındaki Ekrem Demiralay, hayatını kaybetti.

Zonguldak Türkali Köyü eski muhtarlarından rahmetli Kemal Demiralay’ın oğlu olan ve bir süredir yaşadığı Bursa şehrinde kanser tedavisi gören Ekrem Demiralay, hastalıkla olan mücadelesini tedavi gördüğü hastanede bugün kaybetti.

Haber merkezimize ulaşan bilgilere göre, cenaze’nin hastanede yapılacak işlemlerin tamamlanmasının ardından Zonguldak Türkali köyüne taşınması bekleniyor.

Ölümü Türkali köyünde büyük üzüntü yaşatan Ekrem Demiralay’ın ne zaman defnedileceği henüz kesinlik kazanmazken, ileriki saatlerde gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Zonmedya olarak Ekrem Demiralay’a Allah’tan rahmet yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

SON DURUM

Türkiye saati 19.00 itibariyle haber merkezimize ulaşan bilgiye göre, cenazenin normal şartlarda 2 -3 saat içinde bu akşam Türkali köyünde olması bekleniyor. Cenaze, Karşıköy Mahallesi Cami morguna konulacak. Cenaze yarın sabah cami morgundan alınarak baba evine getirilecek ve helallik alındıktan sonra, öğle namazına müteakip   kılınacak cenaze namazı sonrası Karşıköy mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN