• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 120
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684323

DUAYEN ASBAŞKANA ANLAMLI ZİYARET

7 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
491 defa okundu.
DUAYEN ASBAŞKANA ANLAMLI ZİYARET

DUAYEN ASBAŞKANA ANLAMLI ZİYARET

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde yaşayan ve 1993-1994 yıllarında Çaycumaspor’u 3. Lige taşıyan duayen asbaşkan Celal Uzaldı’ya, Çaycumaspor teknik heyeti tarafından anlamlı ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Celal Uzaldı’ya forma ve plaket takdim edildi.
1993-1994 yılları arasında Çaycumaspor’un Asbaşkanlık görevini yapan ve takımı başarıdan başarıya taşıyan Celal Uzaldı’ya, Çaycumaspor’un Asbaşkanı Korhan Uzaldı, teknik hoca Teoman Temelkuran, Muhasip Fatih Şen ve Çaycumaspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlardan İsmail Gören tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Uzaldı’nın evinde gerçekleştirilen ziyarette geçmiş anılardan bahsedildi ve 3. Lig hatıraları bir kez daha canlandırıldı. Asbaşkan Korhan Uzaldı efsane duayen Asbaşkan Celal Uzaldı’ya forma takdim ederken, Çaycumaspor yöneticisi Fatih Şen ise plaket verdi.
Çaycumaspor Asbaşkanı Korhan Uzaldı ziyarette yaptığı konuşmasında, duayen Celal Uzaldı’ya teknik yönetimle evinde yaptığı ziyaretinden çok memnun kaldığını belirterek efsane insanların hiçbir zaman unutulmamasını dile getirdi. Uzaldı; “Teknik yönetimimizle birlikte efsane duayen Asbaşkanımızı ziyaret ettik. Kendisine yönetim olarak plaket ve forma hediye etmekten gurur duyuyoruz. Celal Başkanımız bizim başkanımızdır. Çaycumaspor Çaycuma’yı temsil eden takımdır. Hiçbir zaman unutulmamalıdır. Buradan Çaycumalı idarecilerimize bir mesaj vermek istiyoruz. Çaycumaspor’a destek çıkmalarını bu takımı her zaman lider konuma getirmek için ellerine ne gelirse yapmalarını istiyoruz” dedi.
Çaycumaspor teknik hocası Teoman Temelkuran ise; “Duayen taraftarlarımızdan yaz, kış demeden Çaycumaspor’u yalnız bırakmayan, maddi ve manevi olarak destek sağlayan Celal Uzaldı amcamıza, Asbaşkanımıza ziyaret yaptık. Kendisine bu ziyaretlerimiz devam edecek Çaycumaspor yönetimi olarak her türlü desteğini esirgemeyen Celal Uzaldı amcamıza tekrar teşekkür ediyoruz, iyi ki varsın Celal Amca” şeklinde konuştu.
1993-1994 yılları arasında Çaycumaspor’un Asbaşkanlığını yapan 77 yaşındaki Celal Uzaldı ise, “Ben Çaycumaspor’u 1993-1994 yıllarında Asbaşkan olarak 3. Lige çıkardım. Yaz, kış demeden takımdan ayrılmadım. Hala da ayrılmıyorum. Bende Çaycumaspor aşkı var ve devam ediyor. Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teknik yönetime başarılar diliyorum. Çaycumaspor Çaycuma’nın takımıdır, hiçbir zaman yalnız bırakılmamalıdır.”
Yapılan konuşmaların ardından topluca hatıra fotoğrafı çektirildi.

11216334_10152825109432304_1555673676_n13

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN