• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745985

Devrekliler Derneği’nden Çaycuma Ziyaret

26 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
618 defa okundu.
Devrekliler Derneği’nden Çaycuma Ziyaret

DEVREKLİLER DERNEĞİ’NDEN ÇAYCUMA ZİYARET

Merkezi İstanbul bulunan Pendik Devrekliler Derneği tarafından 10 Nisan’da yapılacak olan “Zonguldak Vuslat Gecesi” için dernek yöneticileri Çaycuma’yı ziyaret etti.
Zonguldak İli Devrek Sosyal, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ziya Öncan ve Başkan Yardımcısı Aytekin Demircan, 10 Nisan’da Pendik’de yapılacak olan “Zonguldak Vuslat Gecesi” için Çaycuma’da kurum ve kuruluşları ziyaret ederek gece için davetiye verdiler.

İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir’i makamında ziyaret ettiler. Başkan Kandemir dernek yöneticilerine ziyaret için teşekkür ederek İstanbul’da yapılacak olan gece için herhangi bir aksaklık olmadığı takdirde geceye katılacağını ve Esnaf Odası Çaycuma Başkanı olarak programda yer alacağını söyledi.

Bir süre sohbet imkanı bulduktan sonra Dernek Başkanı Ziya Öncan ziyarette yaptığı konuşmasında, “Dernek olarak Pendik’te sosyal anlamda aktif bir derneğiz. Bunun yanında eğitime önem vermekteyiz. Bazı günlerde konferanslar vererek İstanbul’da olan Devrekli ve İstanbul’lu hemşerilerimizi bir arada topluyoruz. Bu gecede de sadece Zonguldak değil, Zonguldak’ın her bölgesinden insanlarımızı bu geceye davet ediyoruz. Gecemizin vuslat olması kavuşmak anlamındadır. İnşallah aramızda da sizleri görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Ardından dernek yöneticileri TSO odasını ve Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın’ı da ziyaret ederek kendilerine davetiye takdim ettiler. Dernek Başkanı Ziya Öncan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya da geceye gelmesi için kendisine davetiye sunarak davet etti.
(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

DSC_6537 DSC_6532 DSC_6535

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN