• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4660
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329707

DEVREK TSO TARIM FUARINA KATILACAK

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
499 defa okundu.
DEVREK TSO TARIM FUARINA KATILACAK

DEVREK TSO TARIM FUARINA KATILACAK

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Tarım Fuar’ına katılacak.
Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyetlerini sürdüren(TSO) Devrek Ticaret ve Sanayi Odası ve Devrek İlçe Tarım Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen etkinlik çerçevesinde odaya kayıtlı 55 çiftçisini “Uluslararası Bursa Tarım Fuarı”na götürecek.
Fuar gezisi ile ilgili açıklama yapan İlçe Tarım Müdürü Şule Turhan Kafkaslı, ”13-17 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenen ve uluslararası konuma sahip olan Bursa 13.Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarına Devrek Ticaret ve Sanayi Odamız ile İlçe Tarım Müdürlüğümüz tarafından ortaklaşa organize edilen etkinlik çerçevesinde odamıza ve müdürlüğümüze kayıtlı çiftçilerimize yönelik bilgilendirme gezisi düzenlenmiştir. Gezinin amacı, çiftçilerimiz uluslararası arenada tarımın hangi şartlarda ve hangi koşullarda gerçekleştirildiğinin bire bir gözlemleyerek ilçemize döndüklerinde gördüklerini uygulayarak en iyi verimi almalarını sağlamaktır. Ayrıca gezi etkinliği içinde Sakarya’da ve Yalova’da da süs bitkileri ile kivi bahçeleri de gezilerek çiftçilerimizin bu konularda da bilgi sahibi olmaları sağlanacak” diye konuştu.
Düzenlenecek olan bilgilendirme gezisinde çiftçilere Devrek TSO’dan Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yumurtacı ile İlçe Tarım Müdürlüğü’nden Ziraat Mühendisi Ender Boncukoğlu eşlik edecekler.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN