• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 288
  • Dünkü Görüntülenme: 1232
  • Toplam Görüntülenme: 4188147

DEVREK TSO SERAMİK, BANYO VE MUTFAK FUARINA GEZİ DÜZENLEDİ

28 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
462 defa okundu.
DEVREK TSO SERAMİK, BANYO VE MUTFAK FUARINA GEZİ DÜZENLEDİ

banner11

DEVREK TSO SERAMİK, BANYO VE MUTFAK FUARINA GEZİ DÜZENLEDİ

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Seramik, Banyo ve Mutfak Fuar’ına gezi düzenledi.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Devrek Ticaret ve Odası Devrek ve Gökçebey’de seramik, banyo ve mutfak dallarında faaliyet gösteren esnaflar için fuara gezi düzenlendi. İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen ve bu yıl 27. gerçekleştirilen Uluslar arası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı’na Devrek ve Gökçebey’den toplam 50 esnaf katıldı. Zonguldak ve Bartın’dan da 4 firmanın yer aldığı firmaları fuar alanında ziyaret eden Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertan Cıvak,” Öncelikle uluslar arası arenada yer alan ve bölgemiz sınırları içinde faaliyet gösteren Denko Mobilya, Çanakçılar Seramik, Yurtbay Seramik ve Formina firmaları iftiharla bölgemizin bayrağını dalgalandırdıkları için biz Devrek TSO olarak bu firmalarla gurur duymaktayız. Keşke bütün sanayici arkadaşlarımızın sayısını çoğaltma imkanına sahip olsak bölgemizde. Devrek ve Gökçebey’den 50 esnaf arkadaşımız bu fuara iştirak etti ve buradaki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yerinde görme imkanı yakaladılar. Bu tür gezilerimizi odamız zaman zaman devam edecektir fuarımıza iştirak eden esnaflarımıza da buradan teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Fuar alanında Çanakçılar Seramik olarak yer alan firma yetkilisi Hakan Çanakçı ise,” Öncelikle odamız başkanı Ertan Cıvak’ın bizleri ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduk. Bizde burada hem ülkemizin bayrağını hem de Gökçebey ve Devrek’in de bayrağını uluslararası arenada dalgalandırmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Burada gerek yurt dışından ve gerekse yurt içinden gelen ziyaretçilerimize ürünlerimizi tanıtma ve pazarlama imkanı yakalıyoruz inşallah tüm katılımcılar için güzel bir fuar etkinliği olur” diye konuştu.
Denko Mobilya Genel Müdürü Deniz Saraç ise düzenlenen fuar ile ilgili şunları söyledi:
“Bu yıl 27. gerçekleştirilen Uluslar arası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı’na Denko olarak 10. kez katılmaktayız. Burada ilimizi, ilçemizi temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Fuar etkinliği gayet güzel geçiyor. Yurt içi ve yurt dışından ziyaretçi sayısı oldukça fazla ve ürünlerimize ilgileri oldukça fazla bu da bizleri memnun ediyor tabi ki. Burada bizleri ziyaret ederek onurlandıran oda başkanımıza ve diğer misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.”

13 14 15 12

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN