• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 278
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680729

DEVREK PTT PERSONELİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

24 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
528 defa okundu.
DEVREK PTT PERSONELİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

DEVREK PTT PERSONELİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Devrek PTT Personeli düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyette bulunan Devrek PTT Müdürlüğü Personeli düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşmanın örneği sergilendi. Devrek Öğretmenevinde düzenlenen kurumun en alt biriminden en üst kademesinde görev yapan personelin bir araya geldiği ve Zonguldak PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli’nin de katıldığı iftar yemeğinde personel hem bir araya gelmenin tadını çıkarttı hem de Başmüdür Mehmet Meşeli ile kurumun çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Devrek PTT Personeli ile bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Meşeli,” Arkadaşlarımız ilçemizde özveri ile çalışmalarına devam etmektedirler. Bizler kendilerinden çok memnunuz hepsi de deneyimli bundan dolayı genellikle sıkıntı yaşamıyoruz. Kendilerine nazik davetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Düzenlenen iftar yemeğine; Alaplı PTT Müdürü Erhan Güngör, Müdür Vekili Posta İşletme Müdür Vekili Muhammet Çatalçam, Destek Hizmetleri Müdürü Vekili Sinan Bıyıklı, Muhasebe Kontrolörü Şefik Taşkın, Devrek PTT Müdür Vekili Cihan Çaylıoğlu ve Devrek PTT çalışanları katıldı.

17

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN