• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 92
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713917

DEVREK PAZARINDA RAMAZAN AYI BEREKETİ

23 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
668 defa okundu.
DEVREK PAZARINDA RAMAZAN AYI BEREKETİ

DEVREK PAZARINDA RAMAZAN AYI BEREKETİ

Ramazan ayının girmesiyle birlikte vatandaşlar rahat bir Ramazan Ayı geçirebilmek için pazarlara ve marketlere akın ettiler.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde yaşayan vatandaşlar özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren pazarcı esnafından alışveriş yapmak için adeta birbirleriyle yarıştılar. Zonguldak’ın ilçeleri arasında en hareketli pazarı olan Devrek’te Ramazan ayının gelmesi ile birlikte vatandaşlar rahat bir Ramazan ayı geçirebilmek için özellikle bakliyat, hurma ve hoşaflık ürünlere rağbet ettiler.
Alışverişlerin geçen yıllara göre bu yıl daha hareketli olduğunu ifade eden esnaf Mustafa Kesbiç, “Bu yıl Ramazan ayında beyaz etle alakalı fiyatlarda artış yok ancak hükümetin kurulmamasından dolayı piyasadaki belirsizlik özellikle sıvı yağda fiyat artışına neden olurken, bakliyat fiyatları yerinde saymaya devam ediyor. Mübarek ayın olmazlarından olan hurmada ise fiyatlar bir nebze olsun artış söz konusu ama yine de vatandaşlarımız özellikle rahat bir Ramazan ayı geçirebilmek için alışverişlerinden hiçbir şekilde taviz vermiyor bu da bizleri yani esnafları memnun ediyor” diye konuştu.

11216334_10152825109432304_1555673676_n13

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN