• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 246
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714627

DEVREK DEVLET HASTANE PERSONELİ İŞ BIRAKMA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

1 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
943 defa okundu.
DEVREK DEVLET HASTANE PERSONELİ İŞ BIRAKMA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

DEVREK DEVLET HASTANE PERSONELİ İŞ BIRAKMA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Devrek Devlet Hastanesi çalışanları iş bırakma eylemi gerçekleştirdi

Yurt genelinde faaliyet gösteren hastanelerde sağlık camiasına yapılan saldırılar nedeniyle iş bırakma eylemi gerçekleştirilirken, Zonguldak’ın Devrek ilçesi Devlet Hastanesi personeli de bu eyleme destek vererek yaklaşık 15 dakika işi bırakma eyleminde bulundular. Düzenlenen iş bırakma eyleminde basın açıklaması yapan Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Feyzullah Hasanoğlu, “Sağlık camiası olarak Dr. Göksel Kalaycıoğlu, Dr. Ali Menekşe, Dr. Ersin Arslan ile dağlanan yüreğimiz bir kez daha dağlanmıştır. Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesinde görev yapan Göğüs Cerrahisi Uzman Doktor Kamil Furtun hastanede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesi sağlık camiasını derinden sarsmıştır. Doktor arkadaşlarımıza yapılan bu alçakça saldırıları nefretle kınıyoruz” dedi.
Yapılan basın açıklamasından sonra hastaneye gelen vatandaşların mağdur olmamaları için sağlık personeli olaysız bir şekilde görevlerine devam ettiler.

DEVREK DEVLET HASTANE PERSONELİ İŞ BIRAKMA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİ DEVREK DEVLET HASTANE PERSONELİ İŞ BIRAKMA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

16 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN