• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 200
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714025

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİ ARATMAYAN OKUL BAŞKANLIĞI SEÇİMİ (GÖRÜNTÜLÜ)

19 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1155 defa okundu.
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİ ARATMAYAN OKUL BAŞKANLIĞI SEÇİMİ (GÖRÜNTÜLÜ)

geniebanner2

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİ ARATMAYAN OKUL BAŞKANLIĞI SEÇİMİ
– ZONGULDAK’TA BİR İLKÖĞRETİM OKULUNDA YAPILACAK BAŞKANLIK SEÇİMİ İÇİN KIYASIYA YARIŞ YAŞANIYOR

– Zonguldak’ta, bir ilköğretim okulunda yapılacak başkanlık seçimleri için 6 aday kıyasıya yarışıyor. Öğrencilerin propagandaları siyasileri aratmıyor.

Zonguldak Ahmet Erdoğan İlkokulu’nda, önümüzdeki Cuma günü yapılacak başkanlık seçimleri için kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Okul başkanlığı için 6 öğrenci aday olurken, adayların seçim kampanyaları görenleri şaşırtıyor. Bazı adaylar A4 kağıdına bastırdıkları seçim broşürlerini okulun her bir tarafına asarken, bazı öğrenciler büyük pankartla reklamını yapıyor.

MİNİK ADAY ÇİKOLATA DAĞITTI
Adaylardan 4-C sınıfı öğrencisi Yağmur Özdemir de seçimi kazanmak için her yolu deniyor. Okul bahçesine astırdığı pankartla öğrencilerin oylarını almayı hedefleyen Yağmur Özdemir’in projeleri dikkat çekiyor. Kapıların eksik olduğunu ifade eden Yağmur Özdemir, “Parmaklıkların yükselmesi gerekiyor. Bir de kantinde daha sağlıklı yiyeceklere ihtiyaç var. Kaydırak yaptıracağım fakat salıncak zararlı olduğu için yaptırmayacağım. Geziler düzenleyeceğim” dedi. Seçmenlere çikolata dağıtan Yağmur Özdemir’in başından öğrenciler bir an olsun ayrılmıyor.
Adaylardan Bilge Deniz Açıkgöz’ün vaatleri ise siyasileri andırıyor. Kazanması durumunda okul için iyi şeyler planladığını belirten Açıkgöz, “Sinema, ayda bir kez gezi olacak. Oyun saatleri var” diye konuştu.

caydilbanner


AW247858

AW247858

AW247858 AW247858 AW247858

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN