• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 130
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684333

Çukurda mahsur kalan köpek ve yavruları kurtarıldı

1 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
541 defa okundu.
Çukurda mahsur kalan köpek ve yavruları kurtarıldı

ÇUKURDA MAHSUR KALAN KÖPEK VE YAVRULARI KURTARILDI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Tepeköy Mahallesi’nde doğum yapmak için girdiği çukurda mahsur kalan köpek ve yavrularını itfaiye ve zabıta ekipleri kurtardı.

Alaplı Tepeköy Mahallesi’nde istinat duvarı dibindeki çukura doğum yapmak için giren köpek, doğumdan sonra yavruları ile birlikte çukurda mahsur kaldı. Durumu fark eden mahalle sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede Tepeköy Mahallesi’ne zabıta ekipleri ile birlikte gelen itfaiye ekipleri anne köpeği iğne ile uyuşturduktan sonra 4 yavru ile birlikte dışarı çıkarttı. Anne ve 4 yavru köpek daha sonra Alaplı Belediyesi Hayvan Barınağı’na götürüldü.
Alaplı Belediyesi Zabıta Memuru Fatih Yılmaz, köpeğin doğum için girdiği çukurdan dışarı çıkamayınca devreye girdiklerini ve anne ile 4 yavru köpeğin kurtarıldığını söyledi. Hayvanların bitkin ancak sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten Yılmaz, hayvan barınağında her türlü bakımlarını yapacaklarını dile getirdi.

ÇUKURDA MAHSUR KALAN KÖPEK VE YAVRULARI KURTARILDI ÇUKURDA MAHSUR KALAN KÖPEK VE YAVRULARI KURTARILDI ÇUKURDA MAHSUR KALAN KÖPEK VE YAVRULARI KURTARILDI

15 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN