• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 92
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713917

Çiğ Köfte Partisi’nde Buluştular

28 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
589 defa okundu.
Çiğ Köfte Partisi’nde Buluştular

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Çaycuma Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim birimi gönüllüleri, bir araya gelerek hem gönüllülerince eğlendi hem de çiğ köfte partisi düzenledi.

TEGV Çaycuma gönüllüleri öğrenim biriminde akşam saat 18.00’de gönüllüleri buluşturarak etkinlik gerçekleştirdi. Etkinliğe birim sorumlusu Nalan Turgut ve gönüllüler katıldı. Etkinlik öncesi öğrenim birimi gönüllüsü Hüseyin Atmaca tarafından çiğ köfte hazırlandı. Ardından çiğ köfte gönüllüler tarafından afiyetle yenildi.

TEGV Çaycuma Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim Birimi Sorumlusu Nalan Turgut etkinlik öncesi yaptığı konuşmasında; “TEGV olarak bir etkinlik yapalım dedik. Etkinlikte eğlenmek ve vakit geçirmek bizim de hakkımız diyerek sizlerle buluştuk. Yaptığımız bu Çiğ Köfte etkinliğini birimimizde geleneksel hale inşallah getiririz. Ben buraya geldiğiniz için ve etkinliğe de katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra gönüllüler öğrenim biriminde müzik eşliğinde hem eğlendiler, hem de sohbet etme imkanı buldular. Ayrıca önümüzdeki günlerde yüksekokulun tatile girmeden gönüllüler almış oldukları karar doğrultusunda Çanakkale’yi de bir gezi düzenlemek için organize edildi.

Etkinlik sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

(HABER-FOTO: Anıl TAŞKIRAN)

104 99 100 101 102 103

 

 

YORUMLAR 4 Yorum Yapıldı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN