• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 82
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713907

CHP’DEN ENGELLİLERE YENİ YIL HEDİYESİ

19 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
618 defa okundu.
CHP’DEN ENGELLİLERE YENİ YIL HEDİYESİ

DÜZLÜ ZAHİRE YILMAZLAR geniebanner2 caydilbanner

CHP’DEN ENGELLİLERE YENİ YIL HEDİYESİ

CHP Alaplı Kadın Kolları Teşkilatı ilçede faaliyet gösteren engelli bakım merkezini ziyaret ederek engelli vatandaşların yeni yılını kutlarken, onlara çeşitli hediyeler takdim etti.

CHP Alaplı Belediye Meclis Üyesi Emine Alemdar Uysal, il Genel Meclis Üyesi Serdar Akyol, CHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Hasibe Sotka ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan CHP Alaplı ilçe Başkanı Hüseyin Tosun amaçlarının engelli vatandaşların yeni yıla daha umutlu ve moralli girmelerini sağlamak olduğunu söyledi.
Engelli bakım merkezindeki engelli vatandaşları ziyaret ederek onlara çeşitli hediyeler takdim ettiklerini belirten Tosun,” CHP Kadın Kolları Teşkilatımız her yıl geleneksel olarak ilçemizdeki engelli vatandaşlarımıza moral vermek onların yanında olduklarını göstermek amacıyla ziyaretler gerçekleştiriyor. Kendi imkanları ile hazırladıkları hediyeleri engelli vatandaşlarımıza takdim ettiler. Onlarla sohbet ederek onların hoşça vakit geçirmelerini sağladılar. Bizlerde onlarla birlikte olduğumuz için çok mutlu olduk. Onlarda çok mutlu oldular” dedi.
CHP Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Hasibe Sotka da “Engelli vatandaşlarımızın bir nebze de olsa onların yanında olduğumuzu göstermek ve yeni yıla mutlu ve umutlu girmelerini sağlamak amacıyla kendilerine imkanlar ölçüsünde aldığımız hediyelerimizi takdim ettik. Biz her yıl yılda iki kez olmak engelli vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz” diye konuştu.
Engelli bakım merkezi Sorumlu Müdürü Psikolog Serdar Demirkol’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek duyarlılıklarından dolayı CHP Alaplı ilçe Teşkilatına , il genel, belediye meclis üyelerine ve kadın kolları teşkilatına teşekkür etti.

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN