• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

CHP’de karar tamam, Kantarcı ile yola devam!.

6 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
946

CHP’nin Parti Meclisi’nden alınan bilgiye göre Çaycuma Belediye Başkan Adayı Bülent Kantarcı oldu. Zonguldak, Devrek ve Ereğli Belediye Başkanıyla ilgili kararın bir sonraki toplantıya kaldığı öğrenildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) yerel seçim gündemiyle bugün toplandı. Yerel seçim gündemiyle toplanan MYK’ de, PM’ ye sunulacak belediye başkan adaylarının durumları görüşülecek. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında parti genel merkezinde toplanan MYK’de yaklaşık 300 seçim bölgesi için yapılan eğilim ve merkez yoklaması ile anket çalışmaları ele alınacak.

CHP İl Başkanı Hakkı Güney, bugünkü toplantıda Çaycuma Belediye Başkan Adayı olarak Bülent Kantarcı’nın, Nebioğlu Belde Belediye Başkan Adayının ise Ahmet Kırnapçı’nın açıklanacağını söyledi. Muslu Belediyesi’nin mevcut Başkanı Sabahattin Adıyaman ise aday olmayacağını açıklamıştı ancak aday olabileceğinin sinyalini vermişti. Muslu ve Filyos Beldesi’nin başkan adaylarının açıklanması haftaya kalabileceği belirtiliyor.

Güney, Zonguldak Belediye Başkan Adayının ise bugün açıklanıp açıklanmayacağının belli olmadığını söyledi. (Öznur Güneş-Pusula)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN