• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 142
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684345

CHP ZONGULDAK TEŞKİLATINDA SULAR DURULMUYOR

25 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
552 defa okundu.
CHP ZONGULDAK TEŞKİLATINDA SULAR DURULMUYOR

CHP ZONGULDAK TEŞKİLATINDA SULAR DURULMUYOR

– BAYRAMLAŞMA PROGRAMI İÇİN TOPLANAN ADAYLAR, 4. SIRA ADAYI DENİZ YAVUZYILMAZ’A YÜKLENDİ

CHP Zonguldak İl Başkanlığı, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi. Zonguldak Milletvekili adayı Harun Akın ve Milletvekili Şerafettin Turpçu, 4. sıradan aday gösterilen Deniz Yavuzyılmaz’a yüklendi. Bayramlaşma etkinliği sabah saatlerinde CHP Zonguldak İl Başkanı Ertuğrul Koltuk’un annesinin hayatını kaybetmesi sebebiyle buruk geçti.
İl Başkanlığındaki programa, CHP Zonguldak milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş’ın yanı sıra CHP Zonguldak Milletvekili Adayları Harun Akın ve Buket Müftüoğlu, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve parti üyeleri katıldı. CHP Zonguldak 4. sıra milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz ise bayramlaşma etkinliğine katılmadı.

“ÖNCE PİŞECEKSİN”
Partililerin bayramlaşmasının ardından konuşma gerçekleştiren CHP Zonguldak milletvekili Şerafettin Turpçu, Deniz Yavuzyılmaz’ın 3’üncü sıra milletvekili adaylığından 4’üncü sıraya düşürülmesi sonucu parti içinde meydana gelen kutuplaşma ile ilgili konuştu. Turpçu başka hiçbir partide bu şekilde bir eleştirme ve kutuplaşma olmadığını ifade ederek, “Başka hiçbir parti böyle şeyler yapmıyor. Ama biz toplanıp yürüyüş yapıyoruz. Onlara ‘dur’ dememize rağmen durmadılar. Deniz Yavuzyılmaz için “Önce bir pişeceksin” ifadesini kullanan Turpçu, yapılacak seçimlerin kişilerin değil ülkenin seçimi olduğuna dikkat çekerek, “Zonguldak, ülke için sıçrama yapacak en uygun zemin. Buna hep beraber sahip çıkalım. Parti üyeleri seçimler için seferber olması lazım. O seferberlik olmadığı sürece oylarımızı arttıramayız, milletvekili sayımızı çıkartamayız. Onların yardımına muhtacız” ifadelerini kullandı.

HARUN AKIN: “BİRAZ DERSİNE ÇALIŞACAKSIN”
CHP Zonguldak milletvekili Ünal Demirtaş ise son dönemde yaşanan terör olayları sebebiyle buruk bir bayram geçirdiklerini ifade ederek, “Zonguldak ekonomik anlamda küçülüyor ve derinleşen bir krizle boğuşuyor. Zonguldak’ın nüfusu azalıyor. Bu ekonomik kara tabloya doların yükselmesiyle beraber ülke genelinde bir kriz daha eklendi. Bu sebeple bu seçimler ülkemiz açısından son derece büyük önem taşıyor. Partimizin üyelerine güveniyorum. Partimizin başarısı için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini inanıyorum” şeklinde konuştu.
Eğilim yoklamasında 2’inci çıkmasına rağmen 4’üncü sıradan milletvekili adayı olarak gösterilen Deniz Yavuzyılmaz için kendisini eleştirirken altı dolu ithamlarda bulunması gerektiğini ifade eden CHP Zonguldak 3’üncü sıra Milletvekili Harun Akın ise, “Bir başka partinin sözcüleri CHP’nin Zonguldak listesine önem verdiğini söylerken, bizim içimizdeki bazı arkadaşlarımız sadece iç siyasette kendilerine bir referans bir tutunuş elde etmek için partimizi ve bizleri yıpratıyorlar. Genel Başkan’ı tehdit ederek listede değişiklik yapıldığına kadar açıklamalar karşımıza çıkıyor. Harun Akın ile ilgili olarak bir siyaset tutturuyorsan biraz dersine çalışacaksın. Böyle dişin kovuğunu dolduramayacak veya altı bomboş ithamlarla sadece partiye zarar veririz” şeklinde konuştu.

11774493_10152992808322304_388772960_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN