• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 7244
  • Dünkü Görüntülenme: 968
  • Toplam Görüntülenme: 4463535

CESEDİ PARÇALANARAK ÇÖPE ATILAN KÜBRA KART TOPRAĞA VERİLDİ

20 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
711 defa okundu.
CESEDİ PARÇALANARAK ÇÖPE ATILAN KÜBRA KART TOPRAĞA VERİLDİ

banner11

CESEDİ PARÇALANARAK ÇÖPE ATILAN KÜBRA KART TOPRAĞA VERİLDİ

– İstanbul Çengelköy’de, 17 yıllık kocası tarafından bıçakla öldürülerek cesedi testere ile parçalara ayrılarak çöpe atılan Kübra Kart, memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde toprağa verildi.

İstanbul Çengelköy’de, 17 yıllık eşi şizofren hastası Tahir Kart tarafından bıçakla öldürüldükten sonra cesedi testere ile parçalanıp ikamet ettikleri evin yakınındaki çöp konteynerine atılan 42 yaşındaki Kübra Kart için memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Cemaller köyünde cenaze töreni düzenlendi. Kübra Kart’ın annesi Ayşe Efe ile bazı yakınları tabuta sarılarak ağlarken, jandarma ekipleri tören sırasında köyde güvenlik önlemi aldı. Evde okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından helalleşme yapılarak Kübra Kart için cenaze namazı kılındı. Kübra Kart kılınan cenaze namazının ardından cesedi parçalandığı için tabutu ile birlikte mezarına konuldu.
Kübra Kart’ın ağabeyi Hüseyin Efe, kız kardeşinin önce bıçaklanarak öldürüldüğünü ardından testere ile eklem yerleri olan, kol, bacak ve diğer uzuvlarından parçalara ayrıldığını öğrendiklerini söyledi. Basında yer alan muska olayı ile kendilerinin bir bilgisi bulunmadığını anlatan ağabey Efe, kız kardeşinin yüzünün yakılmadığını sadece yüzünde kesikler olduğunu dile getirdi. Ağabey Efe, evde bulunan dipfriz ve buzdolabında taze etler bulunduğunu, bu etlerin kardeşine ait olabileceği düşüncesiyle emniyet yetkilileri tarafından incelemeye alındığını sözlerine ekledi.

13

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN