• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 36
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740727

ÇAYCUMA’DA KURSİYERLERE “MEYVE AŞILAMA KURSU” VERİLDİ

18 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
614 defa okundu.
ÇAYCUMA’DA KURSİYERLERE “MEYVE AŞILAMA KURSU” VERİLDİ

ÇAYCUMA’DA KURSİYERLERE “MEYVE AŞILAMA KURSU” VERİLDİ

Çaycuma İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Zonguldak İş-Kur İl Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce desteklenen ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile Çaycuma Ziraat Odasının katkıları ile açılan 14 kursiyerin katıldığı “Meyvecilikte Budama Kursu” ve 16 kursiyerin katıldığı “Meyvecilikte Aşılama Kursu” devam ediyor.
İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Oktay Aksoy ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun Ulutaş, “Meyvecilikte Aşılama Kursu” programında 16 kursiyere ve Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında konuşma yapan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aksoy, “Kursiyerlerin kursa olan ilgisine teşekkür eder, başarılar dilerim. Ayrıca eğitimin her konuda olduğu gibi tarımsal eğitiminde önemli olduğunu çiftçilikte başarının da eğitimle mümkün” dedi.
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ulutaş yaptığı açıklamada, “Açılan bu kurslarla alınacak eğitimde aşı ustası ve budama ustası olunacak. Tabi bu kursiyerlerimizin hem eğitimiyle hem de yetenekleri ile alakalı olacak. Kurslarımızın hayırlı olmasını ve başarılı olmasını diliyorum” dedi.

654311 (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN