• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 270
  • Dünkü Görüntülenme: 510
  • Toplam Görüntülenme: 4710877

Çaycuma’da Kılıçdaroğlu Rüzgarı (Görüntülü)

12 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
719 defa okundu.
Çaycuma’da Kılıçdaroğlu Rüzgarı (Görüntülü)

ÇAYCUMA’DA KILIÇDAROĞLU RÜZGARI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin Bartın ve Zonguldak’ta düzenlediği miting sonrası Zonguldak’tan ayrılmadan önce Çaycuma’da halka seslendi.

Çaycuma 6 Nisan Anıtı önünde miting sonrası akşam saatlerinde gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu burada kalabalık topluluğa seslendi. Kılıçdaroğlu’nun Çaycuma’ya gelişine, CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınlaya, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Zonguldak Milletvekili Adayları Şerafettin Turpcu, Av. Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz, Harun Akın, Bartın Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu, İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Çaycuma İlçe Başkanı Fuat Kalaycı eşlik etti.

“ŞANLI TÜRKİYE’Yİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ”

Anıt önünde otobüs üzerinde belediye başkanları, milletvekili adaylarıyla birlikte olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşmasında, 7Haziran’dan sonra yeni bir Türkiye inşa edeceğini ve Türkiye’yi şaha kaldıracağını kaydetti. Kılıçdaroğlu, Özgür ve güzel bir Türkiye’yi 7 Haziran’dan sonra yeniden inşa edeceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Ayrıştırmayacağız, kavga etmeyeceğiz. Beraber şanlı Türkiye’yi şaha kaldıracağız. Buna inanıyorum”

“BELEDİYE BAŞKANINIZ 13 YILDA KİMSENİN YAPAMAĞI İŞİ 1 YILDA YAPTI”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yoğun kalabalığın önünde yaptığı konuşmasında yerel seçimler öncesi tekrar Çaycuma’ya geldiğini belirterek Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın 13 yılda kimsenin yapamadığı işi Belediye Başkanı olarak 1 yılda ilçeye iş yaptığını ifade ederek; “Bundan önce yerel seçimlerde gelmiştim buraya. Güzel de bir mitingimiz olmuştu. Belediye başkanımız 13 yılda diğerleri gibi yapamadığını 1 yılda yapıyor. Nasıl burada hizmet ediliyorsa, eminim bütün amacımız Türkiye’de 77 milyon yurttaşa aynı amaçla hizmet etmektir. Bunu yapacağız. Yapmak zorundayız. Güzel ve yeni bir başlangıç yapmak zorundayız” diye konuştu.

“YOKSULLUĞU 4 YILDA TARİHE GÖMECEĞİM”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin Bartın ve Zonguldak’ta düzenlediği miting sonrası Çaycuma’da yoğun bir kalabalık tarafından karşılanmasının ardından halka hitaben yaptığı konuşmasında, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Gazi Mustafa Kemal’in partisi olduğunu ve artık ülkede huzur olacağını ve huzur istediklerini belirtti. Kılıçdaroğlu, “Huzurlu, omuz omuza, keyifle bir bayram havası içinde sandığa gidelim, oyumuzu kullanalım, Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyalım. Emeklinin mutlu olduğu, çiftçinin ürettiği mutluluğu, esnafın mutlu olduğu, her evde mutluluğun olduğu, annelerin güler yüzle okula gönderdiği huzurlu bir Türkiye istiyor musunuz? Adres ve yer bellidir. Gazi Mustafa Kemal’in Partisi Cumhuriyet Halk Partisi, halkın, vatandaşın partisi, alın terinin partisi Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Yani CHP’dir. Biz ülkemizde huzur istiyoruz. Biz herkesin geçinebileceği bir Türkiye istiyoruz. Biz her evde tencere kaynasın istiyoruz. 17 milyon yoksulumuz var. Bu güzel ülkede ve bu güzel topraklarda bu ülkede bu yoksulluğu 4 yıl içinde tarihe gömeceğim. Bunun sözünü veriyorum” dedi.

6 Nisan Anıtı önünde yaklaşık 30 dakika  yaptığı  konuşmasından sonra Zonguldak Havalimanı’na gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu özel uçağıyla yoğun bir kalabalık tarafından uğurlanarak Zonguldak’tan ayrıldı.

(Haber-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

(Foto: Durdu AYTEKİN)

DSC_3588 DSC_3512 DSC_3523 DSC_3567

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN