• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2174
  • Dünkü Görüntülenme: 330
  • Toplam Görüntülenme: 4359263

ÇAYCUMA’DA ÇOCUK ŞENLİĞİ

6 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
611 defa okundu.
ÇAYCUMA’DA ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇAYCUMA’DA ÇOCUK ŞENLİĞİ

Çaycuma Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda Çocuk Şenliği düzenledi.
Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinliğe, İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Eski Devlet Bakanı Hasan Gemici, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program ilk olarak Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, konuşmalara geçildi.
Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yaptığı konuşmada, “Bu bir eğlenceden çok çocuklarımız için düzenlenmiş bir organizasyon olarak algılanmasını istiyorum.Şenlik programları şu son dönemlerdeki yaşadıklarımızdan sonra kulağa pek hoş gelmese de, mevzu çocuklar olunca hayır diyemiyoruz. Bu bir eğlenceden çok çocuklarımız için düzenlenmiş bir organizasyon olarak algılıyoruz. Çocuklarımız, eğitim öğretim dönemine başlamadan önce, bizlerle beraber güzel bir 2 gün geçirmeleri için 3 sponsor firma sahipleri bizlere geldi, bizlerde bu projeye destek olduk. Güzel bir tablo oluştu. Bu tabloda emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum.” dedi
Kaymakam Serkan Keçeli ise yaptığı konuşmasında, “Çocuklar sadece Çaycuma’mızın değil Ülkemizin de geleceğidir. Çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirirsek, geleceğimizi de ne kadar güvenle bakmamızı sağlamış olur. Bugün burada düzenlenen etkinlikte çocuklarımız eğlenecekler, ama eğleniyorken önce paylaşmayı, paylaşırken de birlikte yaşamayı öğreneceklerdir. Sadece akrabaları ve komşuları ile değil ilçenin çocukları ile birlikte Çaycuma’yı bütünleyecek bir etkinlik olarak görüyorum. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Yapılan Konuşmaların ardından, açılış kurdelesi protokol tarafından kesilirken, alanda bulunan çocuklarla İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli ve Belediye Başkanı Bülent Kantarcı boyama etkinliğine katıldı. Etkinlikler 2 gün boyunca devam ederken şenlik sonunda ödüller takdim edilecek.

13 - Kopya

CAYCUMADA COCUK SENLIGI DUZENLENDI (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

CAYCUMA BANDROSU COCUK SENLIGINE KATILDI (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

PROTOKOL ÇOCUK SENLIGI ACILIS KURDALESINI KESTI (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

BULENT KANTARCI COCUKLAR ILE BOYAMA YAPTI (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN