• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 562
  • Dünkü Görüntülenme: 808
  • Toplam Görüntülenme: 4526729

ÇAYCUMA’DA BİR ANNE 10 AYLIK BEBEĞİNİ BEŞİKTE BIRAKTI, ALTINLARINI ALIP KAÇTI

21 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1039 defa okundu.
ÇAYCUMA’DA BİR ANNE 10 AYLIK BEBEĞİNİ BEŞİKTE BIRAKTI, ALTINLARINI ALIP KAÇTI

10 AYLIK BEBEĞİNİ BEŞİKTE BIRAKTI, ALTINLARINI ALIP KAÇTI

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde 10 aylık bebeğini beşikte bırakıp altınlarıyla kaçan gelinden haber alınamıyor.
Çaycuma’da 10 aylık bebeğini beşikte bırakarak düğün takılarını alıp evden çıkan gelin kayıplara karıştı. Edinilen bilgi ve iddialara göre, Çaycuma’ya bağlı Şahnalar köyünde ikamet eden Bahar Ş., sabah saatlerinde eşini işe yolladıktan sonra bebeğini uyutup, eşine not bıraktıktan sonra evde bulunan altınlarını alıp kayıplara karıştı. Daha önce bir kaç defa altınlarını alıp kaçmaya çalıştığı sırada eşinin engel olduğu öğrenildi.

“BU NASIL VİCDAN, NASIL ANNELİK?
Bahar Ş.’nin eşi Emre Ş. İHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Her zamanki gibi sabah kalktık beni işe gönderdi. Ben gittikten 1 saat sonra çocuğu uyutmuş ve beşiğe yatırmış. Görenler taksiye binip gittiğini söylüyor. Taksiye binip nereye gittiğine dair hiç bir bilgimiz yok. Evde bir sıkıntımız yoktu istediği şekilde her şeyi yapıyordu. 10 aylık bebeğimizi evde bırakıp gitmiş, giderken de evdeki bütün ziynet eşyalarını almış. ‘Beni aramayın beni rahat bırakın sizden hiç bir şey istemiyorum’ diye de bir not yazmış. Amcamın oğluna mesaj atmış ‘Beni merak etmeyin sakın, sadece bir kaç gün kafamı dinleyeceğim. Olduğum yerdeyim, Emre’ye de boşanma davası açacağım’ demiş. Bu çocuğu nasıl bırakıp gidiyor evde? Bu nasıl annelik, bu nasıl vicdan? Ben anlamış değilim, bunu nasıl yapabilir, bir anne çocuğunu nasıl silebilir? Bu çocuk daha 10 aylık, 10 aylık bir bebeği nasıl bırakıp gidebilir bir anne? Hem de uyurken. Ya bir şey olsaydı ne olacaktı? Böyle bir annelik olamaz. Böyle bir vicdan olamaz” dedi.

“GELECEĞİM DİYE BİZİ KANDIRDI”
Bahar Ş.’nin yengesinin ise yaptığı açıklamada, “Ben sabah 8 buçukta evin önüne indikten 5 dakika sonra Bahar aşağı indi. ‘Nereye gidiyorsun’ diye sorduğumda ‘Çarşıya gidiyorum hemen geleceğim’ dedi. ‘Çocuğu ne yaptın’ diye sorduğumda da ‘Uyuttum’ dedi. Ben arkasından bakarken taksi çağırmış taksiye binip gitti. Geleceğim deyip bizi de kandırdı. Bebeğini de bırakıp gitti” dedi.

Kaynak: İHA

ZONGULDAK'IN ÇAYCUMA İLÇESİNDE 10 AYLIK BEBEĞİNİ BEŞİKTE BIRAKIP ALTINLARIYLA KAÇAN BAHAR Ş.'DEN HABER ALINAMIYOR. (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK'IN ÇAYCUMA İLÇESİNDE 10 AYLIK BEBEĞİNİ BEŞİKTE BIRAKIP ALTINLARIYLA KAÇAN BAHAR Ş.'DEN HABER ALINAMIYOR. (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

10 AYLIK BEBEK, EVİ TERK EDEN ANNESİNİN DÖNMESİNİ BEKLİYOR. (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

EMRE Ş., EŞİNİN 10 AYLIK BEBEĞİ EVDE BIRAKARAK ALTINLARLA KAÇTIĞINI İLERİ SÜRDÜ. (EMRAH YILDIZ/ZONGULDAK-İHA)

YILMAZLAR REKLAM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN