• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 88
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713913

Çaycuma’da Ahır ve Samanlık Yangını.! (ÖZEL) (GÖRÜNTÜLÜ)

13 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
768 defa okundu.
Çaycuma’da Ahır ve Samanlık Yangını.! (ÖZEL) (GÖRÜNTÜLÜ)

ÇAYCUMA’DA AHIR VE SAMANLIK YANGINI.!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Yeşilyurt Köyünde, meydana gelen yangında bir ahır ile samanlık yandı. Çıkan yangın sonrası ağırda kalan 2 büyükbaş yanmaktan zor kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, olay, Yeşilyurt Köyü’nde Veli S.’ye ait bir ahırda meydana geldi. Gece saat 02.00 sıralarında iddiaya göre, Veli S.’nin komşuları ahırın etrafında birinin olduğunu gördü. Daha sonra komşular evin kenarında bulunan ahırın yandığını fark etti. Kısa zaman sonra ahırlarının ve samanlıklarının yandığını gören ev sahipleri ahırın içinde bulunan iki büyükbaş hayvanı yanan ateşin içinde zor çıkardı. Ancak hayvanlar yanan alevlerden dolayı üzerileri yandı. Ev sahipleri daha sonra durumu Çaycuma Belediyesi İtfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri yanan ahırı ve samanları yapılan çalışmanın ardından söndürdü.

Ahırının ve samanların sahibi Yeşilyurt Köyü’nde yaşayan Veli S. “O gece annemin kardeşi buralarda dolaşıyormuş. Onu da burada komşular balkona sigaraya içmeye çıkınca görmüşler. Komşular kendisine “Ne arıyorsun?” diye söylemişler o da “İşim var” diye cevap vermiş. Sonra o buradan ayrılınca 10 dakika içinde burası alevlenmiş. Hayvanları ateşin içinden çıkardık. Sonra jandarma buraya gelerek inceleme yaptı. Sonra itfaiye de gelerek yangını komşuların yardımıyla da söndürdüler” dedi.

Jandarma çıkan yangınla ilgili soruşturma başlattı.

11 12 13 14 15

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN