• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 742
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712927

ÇAYCUMA BELEDİYESİ’NE İŞÇİ ALINACAK

1 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
651 defa okundu.
ÇAYCUMA BELEDİYESİ’NE İŞÇİ ALINACAK

OLKACBANNER

BİRLEŞTİRME YENİ

ÇAYCUMA BELEDİYESİ’NE İŞÇİ ALINACAK

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Çaycuma Belediye Başkanlığı arasında işbirliği yapılarak düzenlenecek olan toplum yararına program kapsamında çalıştırılmak üzere asgari ücret ile 10 adet geçici işçi çalıştırılacak.

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Çaycuma Belediye Başkanlığı arasında düzenlenen işbirliği kapsamında 10 adet geçici işçi çalıştırılacak. Alınacak işçilerde aranan nitelikler, Türkiye İş Kurumu Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne kayıtlı olmak. 19 yaşından gün almış olmak. Son altı ayda TYP Hariç Türkiye İş Kurumunun düzenlediği programlara katılmamış olmak. Emekli, malul, dul ve yetim aylığı ve engelli maaşı almamak. Çalıştırılacağı belde mücavir alanında ikamet ediyor olmak. İşi yapmasına mani engeli bulunmamak.
Yapılan açıklamada, “Gelen müracaatlar neticesi istihdamda güçlük çekilen gruplar için birinci liste oluşturulacak olup, bu listedekiler öncelikli olacaktır. Diğer başvurular için ise ikinci liste oluşturulacak. Katılımcılar birinci listede yeterli başvuru olmaması durumunda ikinci listeden katılımcılar belirlenecek. Müracaatçılar arasında başvuru şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılanlar listeden çıkarılacak olup noter kurasına katılamayacaklar. Asil olarak programa başlatılanlar arasından şartları taşımadığı tespit edilenler hiçbir ödeme yapılmaksızın programdan çıkarılacak ve yerlerine yedekleri alınacak. İşin süresi 3 ay 28 gün 118 takvim günüdür. Ayrıca Sosyal güvenlik primleri ödenecek. Müracaatlar 09.02.2015 tarihi saat 17.00’a kadar Çaycuma Kaymakamlığına şahsen yapılacak. Gelen müracaatlar sonucu 12.02.2015 tarihinde saat 10.00’da Çaycuma Kaymakamlığınca belirlenecek yerde noter huzurunda kura çekilerek katılımcılar belirlenecek. Kura sonucu kazananlara İdarece bilgi verilecek olup, sonuçlar ayrıca Çaycuma Belediye Başkanlığı ve Çalışma İş Kurumu Müdürlüğü ilan panolarında ilanen duyurulacak” denildi.
Kura sonucunda kazananlardan 13.02.2015 günü en geç saat 17.00’ye kadar Çaycuma Belediye Başkanlığı’na başvurmaları belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN