• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Çatısı akan Esma teyzeye yardım eli

21 Ağustos 2017
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
998 defa okundu.
Çatısı akan Esma teyzeye yardım eli

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinin Cumayanı mahallesinde yalnız yaşayan ve uzun bir süredir çatısı akan 70 yaşındaki Esma Tasnak isimli yaşlı vatandaşa yardım eli değdi.

Çatalağzı Engelliler Derneği’nin girişimleri ile Kilimli İlçe Kaymakamlığı, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Çatalağzı Belediyesi’nin desteğiyle ilçeye bağlı Çatalağzı beldesinin Cumayanı Mahallesinde yalnız yaşayan ve yağan yağmurlar nedeniyle çatısı akan 70 yaşındaki Esma Taslak isimli yaşlı teyzeye yardımda bulunarak akan çatısı tamir edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çatalağzı Engelliler Derneği Başkanı Özcan Albas; “Cumayanı mahallemizde tek başına yaşam mücadelesi veren Esma teyzemizin son yıllarda iyice kötüleşen ve akmaya başlayan çatısı Derneğimizin girişimleri Kilimli Kaymakamlığının malzeme desteği ve Çatalağzı Belediye Başkanlığının işçi desteği ile yapılmıştır. Kilimli Kaymakamımız Sayın Hakan Özarslan’a ve Çatalağzı Belediye Başkanlığımıza Esma teyze adına teşekkür ederiz” dedi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Allah razı olsun yardım da bulunan herkesten teyzem birazda olsa rahatladı
    22 Ağustos 2017 15:03

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN