• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 328
  • Dünkü Görüntülenme: 1178
  • Toplam Görüntülenme: 4246619

Çanakkale Şehitleri İçin Konferans

27 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
426 defa okundu.
Çanakkale Şehitleri İçin Konferans

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN KONFERANS

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıl dönümü olması ve 2015 yılının ‘Çanakkale Yılı’ ilan edilmesi münasebetiyle aziz şehitlerimize karşı görevimizi yerine getirmek ve halkın konuya olan duyarlılığını artırmak amacıyla İlçe Müftülüğü tarafından Araştırmacı Yazar Salim Dağ’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Çanakkale Zaferini Kazandıran Ruh’ konulu konferans düzenlendi.
Ensar Yatılı Kur’an Kursu Konferans Salonu’nda düzenlenen konferans programına Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Satılmış Çelik, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ahmet Duman, STK Temsilcileri, öğretmenler, din görevlileri, Kur’an Kursu öğreticileri ve Çaycuma halkı katıldı.

Sunuculuğunu Merkez 50. Yıl Camii İmam Hatibi Murat Yaşa’nın yaptığı konferans programı Yeni Camii İmam Hatibi Kadir Güney’in okuduğu Kur’an- tilaveti ile başladı.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu düzenlenen konferans ile ilgili olarak ‘ Bu akşam Salim Dağ hocamızdan uzun süre unutulamayacak mükemmel bir “Çanakkale ” Konferansı dinledik. Hocamızın yüreğine sağlık. Bu anlamlı program için emek veren kardeşlerimle, iştirak eden tüm hazirundan Allah razı olsun’ dedi.

Programın sonunda Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş tarafından Araştırmacı Yazar Salim Sağ’a plaket takdim edildi.

(HABER MERKEZİ)

72 70 71

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN